23 lipiec 2019

Rudar Plevlja przeciwnikiem Śląska Wrocław w eliminacjach do Ligi Europy

Mecz Śląsk - Rudar Pljevlja w ramach Ligi Europejskiej w czwartek, 18 lipca, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Sprawdź transmisję online i tv oraz bilety.

 

 

 W meczu I rundy Ligi Europejskiej Rudar Pljevlja wyeliminował FC Mikę z Armenii, wygrywając u siebie 1:0 i remisując podczas spotkania na wyjeździe 1:1. Dzięki temu zwycięstwu Czarnogórcy awansowali do II rundy, gdzie zmierzą się ze Śląskiem Wrocław w kolejnej fazie rozgrywek.

Pierwsze spotkanie Śląska z Rudarem odbędzie się 18 lipca o godz. 20:45 na Stadionie Wrocław, rewanż natomiast zostanie rozegrany tydzień później w Czarnogórze.

 

Ceny biletów na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł, rodzinny 43 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł, rodzinny 53 zł). Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł, rodzinny 64 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł, rodzinny 74 zl).

 

REKLAMA

 

Bilety można dostać we wszystkich 16 punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Posiadacze Kart Kibica bilety będą mogli dostać w naszym systemie on-line na stronie: www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Transmisję meczu Śląsk - Rudar będzie można oglądać w Polsacie Sport. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.45. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek - Waldemar Prusik.

Mecz będzie można także oglądać w Internecie na stronach oferujących streaming oraz w Ipla.tv (dostęp 4.90 zł).

 

Źródło: mmwroclaw.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy