15 grudzień 2019

O nas

 
 
Portal PrzyjaznyWroclaw.pl powstał z pasji, marzeń i planów, jak również dumy, że pochodzimy z Wrocławia i nadal pozostajemy jego mieszkańcami. Mieszkańcami pięknego, magicznego i zachwycającego miasta. Co ważne, miasta bardzo przyjaznego - zarówno dla odwiedzających go ludzi, jak też zadomowionych tu na stałe obywateli.

 

Pragniemy się Wam przedstawić jako zgrany zespół ludzi, których połączył zapał, ogromne chęci, ciekawość świata i kreatywność. Nie jesteśmy związani z żadnym ugrupowaniem politycznym, nie głosimy żadnych idei, nie narzucamy poglądów. Jesteśmy tu dla Was i pragniemy budować przyjazne relacje z Wszystkimi, którym bliski jest Wrocław. Staramy się unikać tematów drastycznych, kontrowersyjnych czy niesmacznych, pozostawiając je prasie brukowej i tabloidom.

 

Naszym celem jest, by PrzyjaznyWroclaw.pl stał się lubianym przez Naszych Odbiorców wrocławskim portalem. I nieważne czy jesteś rodowitym Wrocławianinem, jego wielkim miłośnikiem, częstym gościem czy nowo przybyłym mieszkańcem. Tak samo serdecznie Witamy Cię na naszych stronach i zachęcamy byś pozostał z Nami na dłużej... 

 

Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie Naszych Czytelników. Połączenie sił w tworzeniu najbardziej przyjaznego portalu w sieci to początek. Pozostanie razem to postęp, a wspólne redagowanie z Waszym udziałem to sukces.

 

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy