14 grudzień 2019

Dzień Odry 2018

 

Już 12 maja Biuro Promocji Miasta i Turystyki zaprasza wrocławian i turystów na Dzień Odry. Impreza, tak jak w ubiegłym roku, odbędzie się na nadodrzańskim bulwarze Xawerego Dunikowskiego między godziną 11:00  a 19:00.
 
 
Wydarzenie będzie okazją do doświadczenia rzeki i terenu wokół niej jako miejsc rekreacji i wypoczynku, a także ważnego elementu środowiska   i gospodarki. Wspólna zabawa będzie także okazją do tego, by bliżej poznać naszą wrocławską rzekę. A potencjał Odry jest ogromny – zrewitalizowane nabrzeża dają możliwość wypoczynku i rekreacji,  w okolicy rzeki powstaje wiele miejsc komercyjnych, wypożyczalni sprzętu, po rzece pływają liczni armatorzy floty pasażerskiej.
 
 
W tym roku podczas Dnia Odry o godzinie 13.00 odbędzie się losowanie samochodu hybrydowego, będącego główną nagrodą  w loterii „Rozlicz PIT we Wrocławiu”. W programie także:

– rejsy po Odrze
– rodzinne regaty kajakarskie
– akademickie wyścigi na ergometrach o puchar Viadrusa
– pokazy ratownictwa wodnego
– zwiedzanie bulwaru Xawerego Dunikowskiego z przewodnikiem
– warsztaty żeglarskie i ekologiczne
– eksperymenty i doświadczenia naukowe
– gry i zabawy dla najmłodszych
– leśny kompleks promocyjny
– wystawy zewnętrzne (ekologiczne i historyczne)
– występy i konkursy na scenie
– gra miejska
– food trucki
– miasteczko artystów
– zwiedzanie Jazu Wrocław 1 i wiele innych atrakcji.

Na zakończenie wieczoru zagra ERITH – tajemnicza wokalistka ze Śląska, która zabierze nas w muzyczną podróż do swojego świata dźwięków.  Usłyszymy prawdziwy miks gatunków – electropop, psychodelic hippie, electronic, dream pop, folk, experimental.

 

Aby powiększyć plakat "kliknij" go

 

 

Źródło: wroclawnadodra.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy