13 listopad 2019

3. Wrocławski Bieg dla Hospicjów

Pierwszy z wrocławskich biegów w 2018 r. wystartuje już 3 marca. Podczas Otwarcia sezonu z Wroclaw Marathon Team w kompleksie Stadionu Olimpijskiego w trasę wyruszą uczestnicy 3. Biegu Dla Hospicjów.

 

 Otwarcie sezonu

– Bieg dla Hospicjów już po raz kolejny zagości w „sportowym sercu Wrocławia” – mówi Wojciech Gęstwa, dyrektor Młodzieżowego Centrum Sportu. To wspaniała okazja, by realizując swoją pasję, pomagać potrzebującym. Każda złotówka z opłat startowych zostanie przekazana głównemu organizatorowi biegu – wrocławskiej Fundacji Hospicyjnej, która na co dzień opiekuje się nieuleczalnie chorymi. Trasa zostanie wyznaczona na obszarze kompleksu Stadionu Olimpijskiego, a jej dystans wyniesie 4 kilometry. Jak co roku, ważniejszy od wyniku sportowego, choć czas będzie profesjonalnie mierzony, będzie sam udział – dodaje Gęstwa.

  

"Kliknij" na plakat aby go powiększyć

 

Czekają atrakcje!

Na terenie stadionu przygotowany zostanie szereg atrakcji dla uczestników. Start w biegu będzie pierwszym sprawdzianem dla wszystkich chętnych, którzy mają zamiar skorzystać z programu I Ty możesz zostać maratończykiem w ramach Wroclaw Marathon Team – od osiągniętego czasu zależeć będzie cykl przygotowań do 36. Wrocław Maratonu i 6. Nocnego Wrocław Półmaratonu. Biegacze i ich bliscy będą mieli również okazję, by zwiedzać Stadion Olimpijski oraz Izbę Pamięci Wrocławskiego Sportu.

W ramach otwarcia sezonu zostanie również zaprezentowana oferta biegowa Dolnego Śląska. Dzięki temu będzie można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wszystkiego, co związane z bieganiem: zarówno samych imprez, jak i sprzętu, odzieży, czy programów treningowych.

 

Zapisy

III Bieg dla Hospicjów wystartuje 3 marca 2018 roku o godzinie 14:00. Liczba miejsc jest ograniczona, a limit został ustalony na 999 osób. Rejestracji na bieg można dokonać na stronie www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Mapa trasy biegu

"Kliknij" mapę aby ją powiększyć

 

 Więcej informacji: www.hospicjum.wroclaw.pl; www.biegdlahospicjow.wroclaw.pl; www.facebook.com/BiegDlaHospicjum

 

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy