23 lipiec 2019

Wernisaż Jacka Sowy oraz koncert CBM Trio

Zapraszamy na kolejny z cyklu wernisaż z muzyką, który odbędzie się w niedzielę 6 kwietnia o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Formaty.

 

"Kliknij" aby powiększyć

 

Jacek Sowa

Urodzony w Ząbkowicach Śląskich. Student projektowania graficznego wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Ostatnia publikacja prac odbyła się w Dusznikach Zdroju w ramach Wszelkich Przejawów Artyzmu 4.

Wystawa prezentuje prace autora, które powstawały od 2011 roku. Jacek Sowa w swoim dotychczasowym dorobku ma obrazy malowane akrylem na płótnie oraz grafiki, których znaczna większość utrzymana jest w odcieniach błękitu i lazuru, co stanowi ich charakterystyczną cechę. Autoportrety, ale również postaci uwiecznione w mniej lub bardziej naturalnych pozach to główne obiekty zainteresowań malarskich i graficznych Sowy, który nie stroni też od łączenia ze sobą technik, otrzymując w efekcie prace odrealnione i abstrakcyjne.

  

REKLAMA

 
CBM Trio

Mateusz Chmielewski - gitara
Marek Błaszczyk - kontrabas, gitara basowa
Adam Moszyński - perkusja

Trzech wrocławskich muzyków poruszających się w rozmaitych stylach, tym razem prezentujących instrumentalny materiał jazz-rockowy, jednocześnie pełen emocji i humoru. Kompozycje autorskie członków zespołu przeplatają się z minimalistycznymi interpretacjami standardów, nawiązaniami do stylistyki fusion, swobodą improwizacji oraz echem pionierów stylu (Jeff Beck, Frank Zappa, Bill Frisell).

 

Źródło: mat. organizatora

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy