23 lipiec 2019

Wernisaż "Konstelacje" oraz koncert Joanny Hendrich i Damiana Cioska

Zapraszamy na kolejny z cyklu wernisaż z muzyką, który odbędzie się w niedzielę 8 grudnia o godz. 18.00 we Wrocławskim Klubie Formaty.

 

"Kliknij" aby powiększyć

 

KONSTELACJE - malarstwo Anny Mielniczyk

"...Kolor, to przyczyna genetyczna i skutek optyczny malarstwa; to pytanie o wyglądy, kształty, formy i odpowiedź na emocje, wrażenia, impulsy; to przeczucia i powidoki; to wolność i dyscyplina, przygoda i wiedza, harmonia i kontrast; to intuicja artysty, ale i - w efekcie - samodzielny byt. Od koloru się wszystko zaczyna. To kolor wyznacza malarskie zadanie. Jest zarówno punktem wyjścia, jak i celem, ale może przede wszystkim jest intrygującą drogą pomiędzy..." – dr Anita Wincencjusz-Patyna – historyk sztuki.

 

REKLAMA

 

Joanna Hendrich & Damian Ciosek

duet akustyczny powstały z inicjatywy wokalistki jazzowej Joanny Hendrich i gitarzysty Damiana Cioska. Początki zespołu sięgają roku 2012. Duet wykonuje muzykę utrzymaną głównie w stylistyce popowej, soulowej i jazzowej. W repertuarze muzyków znajdują się autorskie aranżacje różnorodnych utworów – od kultowych piosenek Michaela Jacksona, przez soulowe kompozycje Indii Arie, po standardy jazzowe.

 

Źródło: mat. organizatora

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy