23 lipiec 2019

Edyta Duduś – wystawa pt. „Zasłony” i koncert Fem Fatal

Zapraszamy na kolejny już z cyklu Wernisaż z Muzyką, który odbędzie się we Wrocławskim Klubie Formaty 14. kwietnia (niedziela); godz. 18:00 WSTĘP WOLNY

 

 

Zasłony - wystawa (potrwa do 14 maja)
Cykl obrazów pt. „Zasłony”- opowiada o emocjonalnych uwikłaniach kobiet. Różni nas wiek, status, role, które odgrywamy na co dzień. Łączą nas tęsknoty, ambiwalentne uczucia, ucieczki od świata zewnętrznego w stronę immanencji. Wystawie towarzyszyć będzie cykl kolaży pt. „Sztukonotatki z opowiadań Olgi Tokarczuk. Impresje rysunkowe”. To notatki plastyczne do wybranych fragmentów opowiadań autorstwa O. Tokarczuk.

 

Edyta Duduś - studentka IV roku Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem i kolażem. W swojej twórczości skupia się na postaci ludzkiej (najczęściej kobiecej), uwikłanej w określoną sytuację i emocje. Silna jest u niej potrzeba, by jedynie zasugerować temat i unikać komunikacji wprost. Szczególne znaczenie ma też kolor. Jest to podyktowane wrażliwością i wyobraźnią autorki.

 

 

Fem Fatal - to niekończący się uczuciowy eksperyment. Muzycy za pomocą dźwięków, będących wypadkową laptopowej elektroniki, funku, chilloutu, drum`n`bassu, house, down tempo, często z domieszką niepokornego jazzu, dokonują obdukcji przeżywanych historii i nurtujących pytań.

 

Emilia Sokołowska – vocal

Sebastian Złotowicz – elektronika

Marcin Szyszkowski - gitara

 

Autor: mat. organizatora

Źródło: wkformaty

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy