23 lipiec 2019

Kulturalna jazda MPK, czyli nowy pomysł przewoźnika

„Kulturalna jazda MPK” to kolejny pomysł, którym chcemy zachęcić do podróży komunikacją miejską.

 

 

 Inicjatywa polega na tym, że organizator imprezy kulturalnej na specjalnych warunkach wykupuje przejazdy komunikacją miejską i włącza je w swoją ofertę.  Uczestnik imprezy  w cenie biletu wstępu zyskuje przejazd komunikacją miejską i pozbywa się zmartwień związanych choćby z zaparkowaniem w centrum.

Pierwszą instytucją związaną ze światem kultury we Wrocławiu, która skorzystała z tej możliwości jest Klub Singla „Połówki Pomarańczy”. Klub organizuje projekt KINO –SOLO. To inicjatywa przeznaczona dla singli. W kinie mogą liczyć na ambitne filmy oraz kameralną atmosferę. Jest to także doskonałą okazją do poznania ciekawych ludzi i spotkania się w gronie „pojedynczych”. Tutaj więcej szczegółów: www.kinosolo.pl

 

dom 468x60

 

Organizator projektu proponuje swoim klientom niepowtarzalną ofertę: 3 w 1. W cenie wstępu na film zawarty jest bilet na dojazd i powrót do domu komunikacją miejską oraz wejściówka na imprezę. Dzięki temu pozbywamy się zmartwień o przejazd, parkowanie w centrum, czy bezpieczny powrót po imprezie.
Organizatorzy imprez kulturalnych umowę na specjalną ofertę mogą podpisać z Urzędem Miejskim we Wrocławiu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują wszystkie strony. Taką formułę biznesową chcemy promować wśród wrocławskich instytucji kultury, a poprzez to podróże komunikacją miejską wśród wrocławian.

 

Źródło: mpk.wroc.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy