19 wrzesień 2019

Walentynkowe randki w Pasażu Grunwaldzkim

Z okazji Walentynek Pasaż Grunwaldzki przygotował atrakcje nie tylko dla zakochanych. 14 lutego single wezmą udział w zabawie speed dating, czyli tzw. szybkich randkach. Natomiast pary będą mogły zamówić walentynkowy portret lub romantyczne zdjęcie i wygrać upominek dla swojej drugiej połówki.

 

Już 14 lutego w Pasażu Grunwaldzkim, każdy singiel będzie miał okazję spotkać swoją połówkę

 

Organizowany już po raz drugi w Pasażu Grunwaldzkim speed dating to propozycja dla singli, którzy chcą poznać nowe osoby, nawiązać interesujące znajomości, a może nawet zakochać się od pierwszego wejrzenia. Zabawa polega na pięciominutowych rozmowach prowadzonych w parach przez wszystkich uczestników. Na koniec każdy wybiera jedną osobę, z którą chciałby się ponownie spotkać. Jeśli para przypadnie sobie do gustu, otrzyma zaproszenie na romantyczną randkę. Dodatkowo na wszystkich uczestników czekają upominki. Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć ukończone 18, ale nie więcej niż 35 lat, i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: www.pasazgrunwaldzki.pl

 

 

Atrakcje przygotowano także dla tych, którzy już znaleźli swoją drugą połówkę. Od godziny 14.00 będzie można m.in. zamówić walentynkowy portret u karykaturzysty lub uwiecznić romantyczne chwile na wyjątkowej fotografii. W Centrum powstanie również walentynkowa strzelnica z nagrodami.
    

Walentynki w Pasażu Grunwaldzkim odbędą się 14 lutego od godziny 14.00 do 20.00 (na poziomie „0” i „-1”). Pierwsza runda szybkich randek rozpocznie się o 18.00, druga o 19.00 (poziom „+2”). Patronem speed datingu jest internetowy serwis matrymonialny MyDwoje.pl. Wszystkie atrakcje w ramach imprezy są bezpłatne.

 

Źródło: mat. organizatora

Share

Komentarze   

 
0 #1 Wrocławianka 2013-02-14 18:04
Ukochanego już mam ale z ciekawości idziemy zobaczyć
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy