24 sierpień 2019

Port Lotniczy Wrocław: najpopularniejsze wakacyjne kierunki razem z Rainbow

 

 

Rainbow we Wrocławiu postawił głównie na kierunki, które od lat cieszą się wśród Polaków największym zainteresowaniem. Grecja, Hiszpania, Bułgaria są więc łatwo dostępne dla mieszkańców tego regionu. Ilość kierunków systematycznie się zwiększa.

 

Gdzie na Wakacje 2017?

Biuro podróży Rainbow we współpracy z wrocławskim portem lotniczym postawiło na bezpośrednie połączenia do najpopularniejszych kierunków. Loty realizowane są przez cały rok, w ofercie zarówno First Minute jak i Last Minute. W ofercie mnóstwo propozycji wakacji w najpopularniejszych kurortach. Można zdecydować się na opcję all inclusive, ale możliwości jest wiele.

 

Zwiedzanie i wypoczynek

Dla tych, którzy poszukują wrażeń i szukają bezpiecznego sposobu na zwiedzanie, powstała propozycja wycieczek objazdowych, oraz takich które łączą zwiedzanie i wypoczynek. W ten sposób odkryć można zarówno stosunkowo bliskie kierunki jak Belgia i Holandia, Norwegia, ale razem z Rainbow wybrać można się także do Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Alanii, Macedonii czy Turcji. Możliwości jest wiele.

Z roku na rok, liczba pasażerów wrocławskiego lotniska wzrasta. Tylko w ubiegłym roku port lotniczy obsłużył ponad 2 miliony pasażerów. Dzięki coraz większemu zainteresowaniu, zarówno mieszkańców regionu jak i nieustannie rozszerzanej ofercie touroperatorów ten wynik ma dużą szansę jeszcze wzrosnąć.

 

Loty czarterowe z Wrocławia

Rainbow, by przyciągnąć jak najwięcej klientów, postawiło na zróżnicowaną ofertę. Dla tych, którzy chcieliby sami zorganizować swój pobyt, dostępna jest też oferta lotów czarterowych. Warto zwrócić uwagę na te propozycje, bardzo często znajdziemy bowiem loty w bardzo atrakcyjnych cenach.
Loty czarterowe dostępne są do Burgas i Warny w Bułgarii. Na Kretę, Korfu, Kos, Rodos, Zakyntos i do Saloników w Grecji, na hiszpańską Majorkę i do Barcelony, do Faro w Portugalii i lotnisko Antalya w Turcji.

Wszystkie dostępny oferty wylotów z Wrocławia dostępne są pod adresem: http://r.pl/wyloty-z-wroclawia.

 

Źródło: mat. organizatora

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy