19 wrzesień 2019

Jak Go w sobie rozkochać?

14 wskazówek, które pomogą kobietom zdobyć upragnionego mężczyznę  / fot. tedxtaipei.com

 

Drogie Panie, wykorzystajcie zaprezentowane przez nas wyniki badań oraz wszelkie podpowiedzi do zdobycia serca mężczyzny, na którym Wam zależy. Zdziwicie się jakie to proste. Życzymy powodzenia!

 

1. Szepty do prawego ucha

Włoscy psycholodzy przeprowadzili badania w klubach muzycznych i dyskotekach, gdzie panuje niesprzyjający randkowaniu harmider - ale niesprzyjający, gdy czułe słówka są szeptane do lewego ucha. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni przychylniej reagowali na prośby wypowiadane do prawego ucha. Mając taką wiedzę, możesz teraz z powodzeniem zrobić z niej niezły użytek.

 

2. Ciepła herbata zamiast zimnego szampana

Otóż temperatura pierwszej randki zależy od temperatury otoczenia. Angielscy psychologowie sprawdzili jak reagujemy na ludzi, którzy proponują nam gorącą herbatę, mrożoną kawę czy zimny szampan. Z badań wyraźnie wynika, że największym zaufaniem darzymy tych pierwszych! Zresztą, to chyba oczywiste.....

 

3. Tylko romantyczna muzyka

Muzyka łagodzi obyczaje i może skruszyć nawet najtwardsze serca - o czym przekonują francuscy psycholodzy. Badanie jakie przeprowadzili wyglądało niczym zwyczajna ankieta marketingowa, aczkolwiek miała swój głębszy i nieco ukryty cel. Na zakończenie testu, ankieter prosił jeszcze o prywatny numer telefonu. Eksperyment rozpoczynał się po 10 minutach słuchania muzyki przez ankietowanych, którzy czekali na swoją kolej. Ci, którym dano do posłuchania nastrojowej i romantycznej melodii, kilkakrotnie częściej podawali swoje numery telefonów - w przeciwieństwie np. do słuchaczy rapu czy hip-hopu. Jaki zatem płynie z tego wniosek? Jeśli zależy Wam na numerze komórki drugiej osoby, zapytajcie o niego przy właściwym podkładzie muzycznym. W przeciwnym razie prawdopodobnie otrzymacie „kosza".

 

4. Strach i lęk wyzwalają miłość

Brytyjscy psychologowie wykonali eksperyment na mężczyznach. Podzieli ich na dwie grupy. Pierwsza grupa miała za zadanie przejść po wiszącej kładce nad przepaścią, a druga po stabilnym moście. Następnie wysłali ich do atrakcyjnych ankieterek. Od mężczyzn z grupy pierwszej ankieterki nie mogły się wręcz opędzić, zaś mężczyźni z grupy drugiej nie byli szczególnie zainteresowani kobietami i po wypełnieniu formularza szybko powracali do swoich zajęć. Tym samym wyniki badań udowodniły, że negatywne emocje związane ze strachem, lękiem, obawą przed niebezpieczeństwem sprzyjają zakochaniu się i zwiększonemu zainteresowaniu płcią przeciwną! Dlatego też, jeśli chcesz Go w sobie rozkochać, prędzej zabierz go na film akcji, a nie komedię romantyczną! Zresztą, raz możesz się poświęcić.

 

5. Samoakceptacja - swojej osobowości, swojego ciała

Badania wykazały, że kobiety które najbardziej podobają się mężczyznom do piękności z reklam czy okładek czasopism nie należą! Nie są też kobietami z „charakterem". To osoby, które lubią siebie, swoje ciało, wygląd, osobowość i nie doszukują się na siłę mankamentów. Kobiety, które na każdym kroku nie narzekają, że koniecznie chcą coś sobie poprawić, zoperować, bo mają za mało lub za dużo tu i ówdzie. Potrafią one uczynić atut z każdej cechy swojej urody, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej, bez względu na to czy jest to obiektywne czy też nie. To przede wszystkim kobiety zadowolone z tego jak wyglądają i jakimi są osobami. Nie marzące przy tym, by być kimś innym lub zmienić coś na siłę.

Oczywiście, to wcale nie znaczy, że nie rozwijają się, nie pracują nad sobą, nie dostrzegają własnych wad, są wobec siebie bezkrytyczne i uważają za ósmy cud świata. Urok tego wszystkiego polega jednak na tym, że odbywa się to w atmosferze głębokiej akceptacji siebie samej. Właśnie te kobiety - bez względu na to czy są szarymi myszkami czy przebojowymi flirciarami, wzbudzają największe zainteresowanie płci męskiej!!! Spośród innych kobiet wyróżnia je przekonanie o własnej wartości, pewność siebie oraz wiara we własne możliwości. A często zdarza się, że im ładniejsza i atrakcyjniejsza dziewczyna, tym więcej ma w sobie kompleksów. A to - rzecz jasna - nie wróży dobrze jej relacjom z hipotetycznymi partnerami.

 

6. Pewność siebie i wysoka samoocena

To jak my same myślimy o sobie i jak postrzegamy własne ciała, decyduje o tym jak inni mężczyźni będą nas postrzegać i oceniać. Wstyd, kompleksy, nieśmiałość, brak pewności siebie, zagubienie widać gołym okiem! A to wcale nie wzbudza w mężczyznach zainteresowania płcią piękną na płaszczyźnie relacji damsko-męskiej. Mężczyźni na kilometr wyczuwają kobiety zakompleksione, niepewne siebie i o zaniżonej samoocenie! Jeśli masz podobny problem, postaraj się uporać z nim jak najszybciej. To dla Twojego dobra!

 

7. Działaj na jego zmysły

Specjaliści od reklamy stwierdzili, że najbardziej trafiają do nas i lepiej zapadają w pamięć te reklamy, które oddziałują na kilka naszych zmysłów równocześnie!!! Regułę tę można z powodzeniem zastosować także w subtelnej grze w relacji z mężczyzną. Ubieraj się w taki sposób, by oczarować jego wzrok - przecież doskonale wiesz, że panowie to wzrokowcy! Wypowiadaj się w taki sposób, by oczarować jego słuch. Mężczyźni uwielbiają słuchać kobiet, które mówią cicho, melodyjnie, łagodnie akcentując słowa. Jeśli mówiąc do niego, będziesz się uśmiechała, głos nabierze ciepłej, aksamitnej barwy.

Zadbaj o jego podniebienie i zmysł smaku przygotowując coś pysznego - zgodnie z zasadą: przez żołądek do serca. Pocałunki to także test smaku! Nie stroń od dotyku - daj się dotknąć, ale też sama inicjuj dotyk. Zahipnotyzuj go swoim niepowtarzalnym zapachem. Dobre perfumy - nie użyte w nadmiarze, zapach balsamu do ciała, szamponu do włosów - w połączeniu z naturalną wonią Twojej skóry i Twoimi feromonami - potrafią zdziałać cuda. Mężczyźni preferują zapachy słodkie, woń piżma oraz łany zbóż po żniwach! Zanotuj to sobie – w głowie lub na papierze.

 

8. Chwal i dziękuj

Za prezenty, za przysługi, za pomoc dziękuj i chwal Go z radością i uśmiechem. To działa jak programowanie mężczyzny w systemie „nagroda-kara". Jeśli On widzi i czuje, że jest przez Ciebie doceniany, będzie podtrzymywał te pozytywne zachowania za które go pochwaliłaś, czyli nagrodziłaś.

 

9. Optymizm

Mężczyźni lubią pogodnie usposobione i pozytywnie nastawione do życia kobiety.
Wiecznie marudzące, zrzędzące, nieszczęśliwe, płaczliwe i cierpiące damy to ostatnia rzecz jakiej pragnie płeć brzydka. Staraj się zatem nie doszukiwać problemów, tam gdzie ich nie ma. Pozytywne myślenie, życiowy optymizm to połowa sukcesu. Pamiętaj! Szklanka jest zawsze do połowy pełna. Takie spojrzenie na życie i wszelkie sprawy pomoże zarówno Tobie, jak i Twojemu związkowi.

 

10. Daj mu trochę swobody

Wiszenie komuś na szyi, ciągłe kontrolowanie i narzucanie się bywa męczące i irytujące. Nikt tego nie lubi. Zatem nie sprawdzaj jego telefonu, nie pytaj co chwilę, kto dzwonił czy gdzie był, z kim i dlaczego. Nie obawiaj się dać mu trochę wolności! A wtedy sam zacznie Ci się zwierzać i opowiadać o swoim życiu. Niech każdy z Was ma czas na swoje pasje i zainteresowania, niech każdy z Was ma swój własny świat. Taka odskocznia od Waszego wspólnego życia jest bardzo ważna i wskazana.

 

11. Flirt i kokieteria zdziałają cuda

Flirtowanie to fajna gra, która podsyca ogień namiętności w relacji. Zabawy w kokieterię mogą być bardzo zabawne. Bądź zmysłowa i kobieca – to zawsze działa!

 

12. Bądź tajemnicza i intrygująca

Czasami niedopowiedzenia mają swój urok. Bądź od czasu do czasu nieco niedostępna i tajemnicza. Miej swoje sprawy i sekrety. To zaciekawi i zmotywuje mężczyznę do odkrycia i poznania Ciebie jeszcze lepiej.

 

13. Rozbudź w nim chęć rywalizacji

Niech będzie świadomy, że podobasz się innym mężczyznom, że masz też swoje życie, pasje, znajomych. Niech będzie świadomy, że tak do końca Cię nie zdobył i jak przestanie się starać, to Cię straci. Niech wie, że ktoś inny może docenić Twój wdzięk, czar, urok i osobowość.

 

14. Postaw na oryginalność

Nie naśladuj innych pań, bądź jedyna w swoim rodzaju. Podążaj własną ścieżką, a nie krocz za tłumem. Mężczyźni wolą oryginały od falsyfikatu! Niepowtarzalnością z pewnością zwrócisz jego uwagę, a może nawet nieźle zawrócisz w głowie....

I co najważniejsze: bądź naturalna, uśmiechnięta, spontaniczna, zabawna, czarująca, mów i słuchaj. Po prostu bądź sobą.

 

Magdalena Gryczke

przyjaznywroclaw.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy