22 sierpień 2019

Urodzeni w lutym - Strona 2

 

6 lutego

Osoby urodzone 6 lutego mają bardzo wrażliwą duszę. Za pomocą słów łatwo można ich zranić. Mimo to dysponują wyjątkowo silnym charakterem, który pomaga im przezwyciężyć wszelkie napotkane przeszkody. Zdarza im się jednak mieć problemy z podjęciem słusznej decyzji, z uwagi na częste wahania czy zmiany nastroju.

Bardzo wysoko cenią sobie dobra materialne, do których przywiązują wielką wagę. Należą do osób dość tolerancyjnych i spokojnych. Niestety zbyt często próbują narzucać własne zdanie innym, co może stać się przyczyną kłótni wynikłej z ostrej różnicy zdań. Lubią przyrodę, przez co mogą zainteresować się zielarstwem czy nawet medycyną.

To osoby niezwykle wyrozumiałe i tolerancyjne - głównie dla własnych słabostek. Są ciekawi świata i mają szerokie zainteresowania. Ich artystyczna dusza i zamiłowania zawodowe ułatwiają im wszechstronne kontakty towarzyskie. Na temat własnych pasji i sztuki mają zawsze wiele do powiedzenia. Brak im twardości i pewności siebie. Łatwo można im również coś zasugerować. Na drodze do sukcesu staje im wrodzone lenistwo.

 

7 lutego

Osoby urodzone 7 lutego charakteryzują się wiernością. Są wyjątkowo silnie przywiązane do pewnych wzorców i tradycji z przeszłości. Podczas rozmowy zawsze szczere i otwarte.

Ich dusze przejawiają wysoką wrażliwość i delikatność. Należą do typu indywidualistów, którzy samodzielnie podejmują się realizacji zamierzonych celów, bez oglądania się na pomoc ze strony innych. W wielu życiowych kwestiach zdarza im się jednak przejawiać pewne niezdecydowanie. W związku małżeńskim starają się pozostać lojalni i wierni partnerowi. Dysponują sporym poczuciem humoru, który wręcz udziela się ludziom z ich otoczenia.Bywają również bardzo pomocni i wykazują się troską wśród potrzebujących.

To życiowe omnibusy. Ich wiedza jest wszechstronna, jednak nieukierunkowana w żadnej konkretnej dziedzinie. Są doskonałymi obserwatorami rzeczywistości. To urodzeni esteci. Mają też duże poczucie humoru. W osiągnięciu zamierzeń bardzo przeszkadza im niezdecydowanie. Wskutek tego niejednokrotnie zaprzepaszczają wiele ważnych okazji. Ich natura jest wrażliwa, jednak pozbawiona empatii - ironią i szyderstwem potrafią zrazić do siebie innych ludzi, a mają ku temu silne skłonności.

 

REKLAMA
 

 

8 lutego

Osoby urodzone 8 lutego potrafią być wyjątkowo cierpliwe i wytrwałe. Dysponują wysoką inteligencją oraz ponadprzeciętnym intelektem. Preferują lekki i spokojny tryb życia bez zbędnego pośpiechu. Są bardzo przewidywalne i ostrożne.

W małżeństwie dają partnerowi dużo ciepła, otaczają troską i miłością. Całkowicie potrafią zatracić się w swoich uczuciach oraz emocjach. Niestety czasami bywają zazdrośni i egoistyczni. Są również skryci, dlatego niełatwo na pierwszy rzut oka rozszyfrować ich prawdziwy charakter. W stosunku do swojej drugiej połówki umieją być namiętni i romantyczni.

„Niewolnicy nauki” lub mole książkowe to najwłaściwsze określenia dla osób urodzonych 8 lutego! Mają duże zamiłowania naukowe i to determinuje całe ich życie. Dzięki wytrwałości, cierpliwości oraz umiejętności przewidywania dochodzą do wielu odkrywczych teorii. A swoją wnikliwą pracą powiększają obszary poznania.

Są niezwykle łagodni, jednak współżycie z nimi nie jest łatwe. Niestety cechuje ich pesymizm i egoistyczne podejście do życia. Wynika to ze zbytniego oddania się pracy, kosztem życia rodzinnego. W stosunku do innych są nieufni i nieco zdystansowani. Nie do końca wierzą również we własne możliwości oraz sukces własnych koncepcji.

 

9 lutego

Osoby urodzone 9 stycznia są bardzo wytrwałe i towarzyskie. Charakteryzują się wyjątkową wrażliwością na otaczający ich świat. Mimo że lubią przebywać w towarzystwie ludzi, to jednak mają skłonności do przebywania w samotności.

Preferują aktywny i ruchliwy tryb życia, dlatego koniecznie muszą uprawiać jakiś sport. Co ciekawe, ich osobowość wywiera silny wpływ na ludzi. Dysponują rozwiniętą intuicją, pozwalającą im przeczuwać wszelkie zagrożenia i niebezpieczeństwa. Doskonale odczytują ludzkie emocje i charaktery.

Nie lubią być odtrącani od społeczeństwa – najczęściej dzieje się to ze względu na ich zbyt dużą bierność, egoizm i naiwność. Kiedy posiadają wsparcie ze strony bliskich, mogą poradzić sobie z wszelkimi życiowymi problemami.

Ich osobowość to istne połączenie nauki z praktyką. Mają szerokie zainteresowania naukowe i dążą do ich efektywnego wykorzystania. Odznaczają się zdrowym rozsądkiem i rozwagą. Posiadają też intuicję i duże wyczucie sytuacji.

Nie brak im też zdolności organizacyjnych. Suma tych cech pozwala im wieść dostatnie i spokojne życie. Na drodze do większych osiągnięć staje im wrodzona powolność oraz brak większych ambicji w tym kierunku. Są uczuciowi, jednak najchętniej przebywają w swoim towarzystwie - szczególnie podczas pracy naukowej.

 

10 lutego

Osoby urodzone 10 lutego to typowi marzyciele. Daleko naprzód wybiegają swoimi myślami i często bujają w obłokach. Uwielbiają wręcz fantazjować i snuć plany na przyszłość. Czasami zdarza im się żyć w swoim wyimaginowanym świecie i sprawiać wrażenie ekscentryków. Uwielbiają przebywać na łonie natury, dlatego nie przepadają za miejskim trybem życia.

Przeważnie to oczytani humaniści z obszerną wiedzą. Potrafią być wierni i lojalni wobec swojego partnera i ludzi z otoczenia. Muszą jednak uważać, by nazbyt często nie obwiniać siebie za wszelkie niepowodzenia. Niestety, w wyniku różnicy zdań i poglądów, popadają w konflikty z innymi ludźmi, przez co czasami tracą z nimi kontakt na długi czas.

Urodzeni 10 lutego to „chodząca szlachetność”. W swoim otoczeniu posiadają opinię prawych, dobrych i lojalnych. Takimi też zazwyczaj są w istocie. W miłości oraz w przyjaźni bywają wierni. Potrafią pocieszyć, pomóc i zaszczepić optymizm. Umysł ich jest otwarty - posiadają duże zdolności intelektualne, a do wszelkich poglądów podchodzą racjonalnie i postępowo. Trudno jest im jednak współpracować z innymi. Współdziałanie to ich pięta achillesowa, która często doprowadza ich do nerwic.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy