20 sierpień 2019

Urodzeni w grudniu - Strona 4

 

16 grudnia

Osoby urodzone 16 grudnia uwielbiają ruch – dużo czasu spędzają bardzo aktywnie i często na świeżym powietrzu. Przepadają za dalekimi wyjazdami – kiedy tylko mają kilka dni wolnego, planują udać się gdzieś dalej na urlop. Nadmierna ruchliwość może czasami wywołać u nich stan napięcia nerwowego – powinni wtedy zatrzymać się i znaleźć czas na wypoczynek.

Urodzeni 16 grudnia potrafią uszanować naturę – uwielbiają przyrodę, a w szczególności ogród i kwiaty. Kochają wręcz różnorodność świata, która ciągle ich czymś zaskakuje. Zwykle nie podążają ślepo za karierą – próbują natomiast odnaleźć się w tym świecie i zrozumieć cel swojego istnienia. Posiadają również naturę filozoficzną – uwielbiają snuć plany i marzenia na przyszłość, jak również rozmyślać nad sensem własnej egzystencji. Czasami po prostu za dużo myślą, zamiast działać –powinni postępować bardziej abstrakcyjnie, niż realistycznie.

Raczej nie liczą, że w przyszłości zrobią wielką karierę zawodową – zwykle wystarczy im skromna praca, która przyniesie im wiele satysfakcji i radości.

Wiedzą czego oczekują od życia. Odznaczają się bowiem jasnością celów i dużymi zdolnościami praktycznymi. Są przy tym nieprzeciętnie przedsiębiorczy i ruchliwi. Dużą rolę odgrywa w ich działaniu intuicja. W tym co robią są zbyt popędliwi. Przywiązują zbyt dużą wagę do drobiazgów i przez to nie mogą właściwie ocenić spraw problemowych. Często ogarnia ich wewnętrzny niepokój i nachodzi zwątpienie. Na szczęście są to okresy krótkotrwałe, po czym wszystko powraca do normy.

 

17 grudnia

Osoby urodzone 17 grudnia chętnie pomagają swoim bliskich. Należą do osób lubianych i szanowanych. Zwykle potrafią być opanowani i zrównoważeni – praktycznie nigdy nie popadają w agresję.

Urodzeni 17 grudnia to miłe, sympatyczne, czułe i ciche osoby. Zazwyczaj są trochę nieśmiałe w stosunku do otoczenia. Często wychodzą do towarzystwa wraz z bliską osobą. Zwykle nie należą do osób specjalnie wygadanych i rzucających się w oczy – umieją przemilczeć wrzące dyskusje.

W miłości jak nikt inny okazują wiele czułości i ciepła – to bardzo troskliwe i kochające osoby, które stawiają ponad wszystko dobro swojego partnera oraz bliskich osób. Zaopiekują się każdym potrzebującym. W przyszłości wybierają zawód, w którym będą mieć okazję pomagać i służyć ludziom – najczęściej jest to praca w zawodzie nauczyciela, lekarza, polityka, czy policjanta. Zazwyczaj pieniądze są dla nich kwestią drugorzędną – często wybierają zawód z zamiłowania i powołania, niż chęci zysku, wzbogacenia się i zaspokajania własnych potrzeb materialnych.

Mają bogatą osobowość i wszechstronne zainteresowania. To osoby o silnym charakterze. Nie zrażają się przeszkodami życiowymi, lecz wytrwale zmierzają do wytyczonego celu. Nie brak im energii ani chęci w tym kierunku. W swoich dążeniach i osiągnięciach brak im jednak umiarkowania. Nie tolerują wszelkich rygorów i buntują się - przynajmniej wewnętrznie - dla samej chociażby zasady.

 

18 grudnia

Osoby urodzone 18 grudnia cieszą się dużym uznaniem w społeczeństwie. Potrafią być towarzyscy, serdeczni i uprzejmi – przyciągają do siebie ludzi z podobnym charakterem. Często na ich twarzach maluje się uśmiech i zadowolenie – to osoby bardzo radosne i zabawne, które mają duże poczucie humoru. Potrafią rozweselić niemal każdego. Wysoko cenią sobie prawdomówność i lojalność – nie tolerują natomiast fałszywych ludzi, których po prostu odrzucają od siebie.

To również osoby bardzo wierne, silnie przywiązane do pewnych nawyków z przeszłości, które ciągną się za nimi latami. Nie należą do ludzi oszczędnych – wydają sporo pieniędzy na różne imprezy, czy inne ciekawe wydarzenia. Czasami bywają złośliwi, co nieraz odwraca się przeciwko nim. Powinni też bardziej dbać o własne ciało, ponieważ zazwyczaj nie odżywiają się zbyt zdrowo. Praktycznie nie interesuje ich rozwój duchowy i świat niewidzialny – wierzą we wszystko, co materialne i „dotykalne”. Kiedy wyrządzą komuś krzywdę, zwykle się tym specjalnie nie przejmują, choć z czasem potrafią okazać skruchę.

To osoby o delikatnej konstrukcji psychicznej. Ich intelektualna osobowość jest niezwykle wrażliwa i czuła na radykalizm. W życiu starają się kierować prawością i zawsze podążać prostą drogą. Uczucia, w których są wierni i lojalni, odgrywają w ich życiu ogromną rolę. Determinują ich działania oraz wrodzona aktywność życiowa. Trudno jest im osiągać założone cele, gdyż brak im przebojowości i wytrwałości. Niestety są zbyt pobłażliwi dla siebie i innych.

 

19 grudnia

Osoby urodzone 19 grudnia mają wszechstronne uzdolnienia – wykazują się talentem w wielu dziedzinach. Mogłoby się wydawać, że człowiek może być dobry tylko w jednym, jednak urodzeni 19 grudnia potwierdzają, że można robić wiele rzeczy naraz z pełnym profesjonalizmem. Takie wysokie umiejętności otwierają przed nimi ciekawe perspektywy na przyszłość. Aczkolwiek na początku ich drogi życiowej może się pojawić moment, w którym sami nie będą wiedzieć, czego chcą od życia. Z czasem jednak odkryją, że wszystko zaczyna się samo układać, a oni zaczynają czerpać coraz większą przyjemność i satysfakcję z życia.

W miłości nie mogą narzekać na brak szczęścia – mimo, że pojawiają się w ich życiu przejściowe związki, to zakończeniem tej passy będzie udane małżeństwo.

W karierze zawodowej wykazują się dużym zaangażowaniem – szczególnie, kiedy pragną zbudować dom dla własnej rodziny, czy też potrzebne są im pieniądze na pilne wydatki. Prawie w każdej pracy mogą zajść wysoko, dlatego czekają ich liczne awanse i podwyżki.

Są wszechstronnie utalentowani. Mają duże ambicje, które niechętnie wyjawiają innym. W ogóle nie lubią uzewnętrzniać się. Wszelkie próby nacisku w tym względzie wywołują u nich drażliwość i nerwowość. Są bardzo przedsiębiorczy i operatywni, jednakże nie przychodzi im to lekko. W stosunku do otoczenia bywają bezpośredni, wrażliwi na los innych i na swój sposób czuli.

 

20 grudnia

Osoby urodzone 20 grudnia są bardzo wytrwałe i odporne na wszelakie trudności jakie pojawiają się na ich życiowej ścieżce. Często należą do indywidualistów, dlatego niełatwo jest im współpracować z innymi. Wykazują się wielką cierpliwością i precyzją w tym, co robią – potrafią się dobrze skupić na własnej pracy. Na ogół to optymiści, którzy próbują we wszystkim dostrzec tylko to, co dobre – odrzucają z umysłu jakiekolwiek czarne scenariusze.

W miłości zazwyczaj nieprędko wchodzą w stabilny i długotrwały związek – takie osoby wolą przez pewien czas żyć z dala od zobowiązań partnerskich. W późniejszym dorosłym życiu mają dużą szansę, aby stworzyć udane małżeństwo – zazwyczaj nie muszą się wysilać z poszukiwaniem partnera - on sam się zjawi we właściwym momencie.

W swoim życiu bardzo często dokonują wyborów, słuchając głosu swojego wnętrza – mają bardzo rozwiniętą intuicję, która nigdy ich nie zawodzi. W pewnym okresie życia pojawia się u nich zainteresowanie zjawiskami paranormalnymi i rozwojem duchowym. Z przymrużeniem oka podchodzą natomiast do wróżb i horoskopów.

Mają bogate życie wewnętrzne i wyjątkową intuicję. Do celu zmierzają powoli, aczkolwiek wytrwale. Do tego co pragną osiągnąć, nie brak im cierpliwości , za to w innych sprawach bywają wybuchowi.

W życiu starają się postępować sprawiedliwie. W swoich marzeniach kreują się na herosów, lecz w rzeczywistości są osobami nieśmiałymi. W uczuciach i poglądach są stali. W trudnych sytuacjach zawsze można liczyć na ich wsparcie.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy