24 październik 2019

Urodzeni w listopadzie

Osobami urodzonymi w listopadzie mogą być zodiakalne skorpiony, a także strzelce.

 

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :) 

 

1 listopada

Osoby urodzone 1 listopada nie kryją swoich słów przed innymi – otwarcie mówią, co myślą. W towarzystwie znajomych potrafią się wykazać niesamowitą wręcz szczerością i elokwencją, dzięki którym szybko zyskują sobie ich uznanie i sympatię. W swoim życiu dość wysoko stawiają sobie poprzeczkę – wierzą, że dysponują ogromną siłą, która pozwoli im przetrwać najgorsze chwile. W najmłodszych latach nie zastanawiają się nad tym, co chcą robić w przyszłości – dopiero po osiągnięciu pełnoletności, pojawiają im się w głowie poważniejsze dylematy związane z sensem życia. Zdarza się, że znajdzie się osoba bliska, która nasunie im pomysł, który pomoże im obrać właściwy cel swojej kariery życiowej. Niełatwo jest im też zaakceptować pewne nawyki. Zazwyczaj nie przepadają za częstymi i dalekimi podróżami – jeżeli mają swój własny dom w cichym miejscu, to przeważnie spędzają wakacje w swojej miejscowości.

Zdarza im się być w niektórych przypadkach bardzo materialistycznymi – muszą wiedzieć, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze!

Przez naturę obdarzeni wyjątkową inteligencją i mądrością życiową. Mają dar obserwacji  i wyciągania właściwych wniosków oraz posiadają doskonale rozwiniętą intuicję. Są ambitni i dyskretni. Cieszą się dużym powodzeniem u płci  przeciwnej i sami są wielkimi wyznawcami kultu erosa. W stosunku do otoczenia bywają nieufni i zbyt drażliwi.

2 listopada

Osoby urodzone 2 listopada dysponują silnym charakterem – potrafią wykazać się stanowczością w wielu sytuacjach. Ich osobowość bywa dominująca – wywierają tym samym silny wpływ na otoczenie. Czasem bywają zamknięci w sobie, przez co mogą pojawić się problemy z poznaniem ich prawdziwego wnętrza. Umiejętnie maskują swoje myśli oraz dobierają słowa w taki sposób, aby czasem nie wyrażać się zbyt bezpośrednio. Potrafią być krytycznie nastawieni w stosunku do innych ludzi – nieraz winią za swoje problemy zupełnie przypadkowe osoby.
W pracy i biznesie są waleczni i pewni siebie. Wykazują ogromną determinację, jeżeli znajdą w swoim życiu cel, który otworzy przed nimi horyzont na lepsze życie. Mogą być czasem dość surowo nastawieni względem ludzi  zakłamanych i fałszywych – nie tolerują wręcz oszustwa i chamstwa. W przyszłości marzy im się własny dom z ogrodem – taki, w którym odczują wewnętrzny spokój i ukojenie.

To osoby o mocnym charakterze. Cechuje je niezwykle silna wola i pewność siebie. Lubią dominować w otoczeniu i nie brakuje im zdolności przywódczych. Odznaczają się też dużym zmysłem krytycznym. Często przejawiają uzdolnienia twórcze i osiągają nawet  znaczące sukcesy. Przez otoczenie nie są uwielbiani, co spowodowane jest ich zarozumialstwem i nietolerancją. Wobec  najbliższych niestety bywają mało uczuciowi.

 

REKLAMA

 

3 listopada

Osoby urodzone 3 listopada wykazują się stanowczym działaniem w życiu. Wszystko dookoła nich dzieje się bardzo szybko i dynamicznie – nieraz potrzebują wręcz chwili odpoczynku, aby odetchnąć i znów móc działać dalej.
Urodzeni 3 listopada potrafią zaciekawić niemal każdą osobę – interesują się wszystkim po trochu, dzięki czemu ich wiedza jest dość rozległa. Zdarza mi się działać pod wpływem impulsu – bez większego zastanowienia, co może nieraz sprawiać im niemałe kłopoty – zawsze lepiej w takich przypadkach przemyśleć każdą swoją decyzję.
To również osoby bardzo drobiazgowe, które mają doskonałe oko do szczegółów – potrafią się doczepić nawet pozornie niewidocznych drobnostek, które bardzo rażą ich oczy.

Przejawiają zamiłowanie do nowych technologii – często interesują się komputerami, jak również telefonami komórkowymi. Zawsze posiadają przy sobie jakieś cenne i niepowtarzalne gadżety, które wyróżniają ich spośród innych osób.

Mają duże zdolności artystyczne. Na otoczeniu wywierają spore wrażenie, gdyż mają oryginalną, pociągającą osobowość. Są dzielni, odważni, stanowczy, a ich poglądy są dość postępowe. Cieszą się dużym powodzeniem, lecz bywają krytykowani za zuchwałość i nieostrożność. Nieraz bywają bardzo zazdrośni.

4 listopada

Osoby urodzone 4 listopada do każdej nowości w swoim życiu podchodzą z zachowaniem odpowiedniego dystansu. Nieprędko popadają w euforię, ponieważ są niezwykle przezorni i ostrożni. Wszystko co robią musi być przez nich dobrze przemyślane – zdarza się, że nawet w temacie oczywistych spraw muszą się zastanowić  kilka razy. To również osoby bardzo troskliwe i odpowiedzialne – często biorą na siebie wiele problemów z otoczenia, uważając, że po części również są za nie odpowiedzialne. Kochają dzieci  i w przyszłości mogą się spodziewać licznego potomstwa.

W związek małżeński wchodzą dopiero jako osoby dojrzałe – zazwyczaj przed 30-tym rokiem życia. Należą do osób bardzo kreatywnych i twórczych – zawsze pojawiają się w ich głowie szalone pomysły, które później sami wprowadzają w życie. Karierę zawodową wiążą ze swoimi zainteresowaniami, mającymi początek już we wczesnym dzieciństwie – mają przy tym wielką szansę, aby stać się kimś sławnym i bogatym.

Odznaczają się dużymi zdolnościami organizacyjnymi. Obdarzeni są talentami wynalazczymi i racjonalizatorskimi. W dążeniu do celu bywają cierpliwi, ale i nieustępliwi zarazem, zbyt pewni siebie, ale i szlachetni. Potrafią dostrzec wiele zjawisk, których inni nie widzą. Często dochodzą w życiu do satysfakcjonujących ich osiągnięć.

5 listopada

Osoby urodzone 5 listopada mają głowę do interesów – prawie zawsze w swoim życiu osiągają sukcesy materialne.
Już w najmłodszych latach uczą się, w jaki sposób zarobić swoje pierwsze pieniądze oraz jak nimi zarządzać. Umiejętność obcowania z gotówką sprawia, że w przyszłości mają szacunek do pieniędzy.
To osoby bardzo przedsiębiorcze, które umiejętnie radzą sobie z prowadzeniem każdego biznesu. W przyszłości bardzo często decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej. Dysponują świetną wręcz intuicją, dzięki której mają nosa do robienia interesów i dokonywania trafnych transakcji.

W życiu prywatnym nie gonią jedynie za zwiększeniem objętości swojego partnera. Mają duży pociąg do płci przeciwnej – tym samym już w młodym wieku doświadczają pierwszych związków – udanych lub kłopotliwych – które wiele ich uczą. Nie przepadają za ryzykiem – wiele spraw wolą sobie na spokojnie przemyśleć nieraz zasięgając porady ze strony bliskich osób.

W przyszłości mogą ich czekać niespodziewane i zaskakujące zdarzenia losowe, jednak potrafią wykazać się siłą, która pomoże im pokonać każdy problem.

Są zbyt zafascynowani własnymi pasjami. Mają duże talenty twórcze, najczęściej literackie. Są też bardzo pracowici i wytrwali. Cenią sobie niezależność i swobodę. Poczucie godności osobistej odgrywa u nich znaczącą rolę. Nie brak im także zdolności dyplomatycznych. Mimo to współżycie  z nimi jest trudne. Wpływ na to ma przede wszystkim egoistyczne podejście do życia, drobiazgowość i nieczułość.

Share

Komentarze   

 
0 #1 Tomek35 2013-12-11 23:47
Fajna strona, będę tu zaglądać :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy