24 październik 2019

Urodzeni we wrześniu

Osobami urodzonymi we wrześniu mogą być zodiakalne panny, a także wagi.

 

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 września

Osoby urodzone 1 września nie mają problemów z odnalezieniem się w życiu towarzyskim. Zwykle potrafią być bardzo otwarte i śmiałe, co pozwala im na szybkie nawiązywanie nowych kontaktów oraz pozyskiwanie nowych znajomych. Często posiadają również niemało prawdziwych, pomocnych przyjaciół, z którymi mają okazję regularnie się spotykać. Urodzeni 1 września dążą w życiu do osiągnięcia wyższej pozycji społecznej. Nie próbują zaniżać własnego poczucia wartości, gdyż są świadomi swoich możliwości oraz wyższych ambicji. Czasem potrafią delektować się pięknem świata – szczególnie silnie działa na nich urok i różnorodność przyrody. Przepadają wręcz za częstymi wyjazdami na wczasy. To również osoby mające wyczucie piękna i harmonii, które nie dopuszczają, aby panował wokół nich chaos i niepokój. Z charakteru bywają bardzo pogodni i radośni – potrafią cieszyć się nawet z małych rzeczy. W przyszłości często podejmują pracę w zawodzie, który wymaga znacznego wysiłku intelektualnego – nie przepadają natomiast za pracą fizyczną. W życiu uczuciowym bywa u nich różnie – często długo przychodzi im poszukiwanie idealnego partnera poprzez bycie w nieudanych związkach. Za to później czeka ich nagroda – szczęśliwe partnerstwo, spełnienia własnych oczekiwań, pragnień i marzeń.

Są bardzo uzdolnieni. Często zauważają to, czego inni nie umieją dostrzec. Potrafią też prognozować pewne procesy i kolejność zdarzeń. Na co dzień bywają skromni i życzliwie nastawieni do otoczenia. Poddani dyscyplinie wykonują swoje obowiązki bez zarzutu, aczkolwiek sami nie potrafią zmobilizować się do większej aktywności. Są bierni, a czasami nawet leniwi. Przywiązują nadmierną wagę do własnej osoby. Cechuje ich łatwość wysławiania się.

 

2 września

Osoby urodzone 2 września mają „smykałkę” do interesów. Praktycznie od najmłodszych lat uczą się szacunku do pieniędzy. Potrafią zaoszczędzić sporą sumę, którą później mogą wydać z ogromną satysfakcją na to, o czym od dawna marzyli. Zawsze znajdą złoty środek na zdobycie łatwych pieniędzy, gdyż nie brak im fascynujących pomysłów. Ich umysł czasem bywa tak przepełniony pomysłami, że zaczynają targać nimi wątpliwości. Pojawia się także pewne zakłopotanie oraz wielkie niezdecydowanie w podjęciu słusznej decyzji. Urodzeni 2 września posiadają również liczne, ukryte talenty – niektóre wychodzą na jaw już we wczesnym dzieciństwie, inne natomiast dają się zaobserwować dopiero w dorosłym życiu. To również osoby pragnące zajmować wysokie pozycje społeczne. Należą do osób dość wygadanych, stale mających coś do powiedzenia. Potrafią być również wytrzymałe w różnych sytuacjach, co jest związane z wysoką odpornością psychiczną, jak i siłą fizyczną. Ich życie jest bardzo szybkie i dynamiczne – praktycznie ciągle coś ich zaskakuje. To także osoby bardzo aktywne, które nie potrafią wręcz usiedzieć w miejscu.

Cechuje ich umysł refleksyjny, oraz duże zdolności dyplomatyczne. Z natury bywają wrażliwi i delikatni. Brak im ogłady i szorstkości. Dużo za to mają w sobie szlachetności i życzliwości dla otoczenia. Potrafią krytycznie oceniać nie tylko innych, ale i siebie. W swoich poglądach i ocenach bywają szczerzy i obiektywni. Ich wadą jest zbytnia ufność, granicząca nieraz z naiwnością. Trudno jest im też odeprzeć pokusy pod postacią namiętności, pragnień i uciech cielesnych.

 

REKLAMA
 

 

 3 września

Osoby urodzone 3 września nieustannie dążą do uzyskania jak najwyższej pozycji społecznej. Potrafią być bardzo śmiałe, otwarte, odważne oraz zaangażowane w tym, czego się podejmują. Wysoko cenią własną osobę, dlatego uważają, że ich miejsce w życiu jest wśród najlepszych. To prawdziwi idealiści, którym zdarza się być wręcz przesadnie dokładnymi. Każdą swoją pracę starają się wykonywać jak najlepiej – nie brak im przy tym ciekawych, innowacyjnych pomysłów. Pojawiają się u nich również zdolności przedsiębiorcze – dobrze idzie im zarządzanie własnym biznesem, jak również praca na stanowisku kierowniczym w dużej firmie. Należą do osób całkiem dobrze zorganizowanych, które potrafią skoncentrować się na wykonywanej pracy. Nie brak im również kreatywności i twórczości, co przejawia się ciągłym ulepszaniem własnego życia. Zdarza się, że kiedy nie mają żadnego zajęcia, potrafią być przesadnie próżni i leniwi. W stosunku do swoich partnerów starają się być lojalni i wierni. Bardzo silnie znoszą każdą krytykę, ale też szybko umieją wybaczyć za złe słowa.

Mają złożoną naturę. Z jednej strony odznaczają się bowiem wybitną inteligencją i zdolnościami twórczymi, są wrażliwi i chętni do pomagania innym. Z drugiej zaś strony cechuje ich przedsiębiorczość i wręcz przesadny praktycyzm. Są przy tym niezwykle odważni. Niestety często zrażają do siebie otoczenie!

 

4 września

Osoby urodzone 4 września wyróżniają się sporym poczuciem humoru i niepohamowaną wręcz chęcią życia. To szczęśliwi optymiści, którzy czerpią wielką radość, nawet z błahych rzeczy. Zazwyczaj wszelkie problemy i trudności odkładają na bok – w ten sposób tworzą swój własny świat, w którym nie ma miejsca na żadne zmartwienia. Zdarza się jednak, że niektóre sytuacje potrafią wymknąć im się spod kontroli – wtedy też dopadają ich momenty ciężkie i wyczerpujące, które i tak nie trwają zbyt długo, bo udaje im się w porę z nich pomyślnie wyjść. Przejawiają także sporą sympatię do ludzi, dlatego w przyszłości zazwyczaj wiążą swoją pracę z chęcią niesienia pomocy innym. Często wybierają zawód wręcz z powołania, a nie z chęci osiągnięcia jak najwyższych zysków. To także osoby wyjątkowo troskliwe i wyrozumiałe, potrafiące pocieszyć i zrozumieć każdą osobę, która potrzebuje pomocy i jest w potrzebie. Znają się na ludziach i umieją z nimi postępować, jak również zdają sobie sprawy, jakie kto posiada potrzeby.

Odznaczają się bystrym i przenikliwym umysłem oraz znaczną intuicją. Zalety te poparte są jeszcze dużą pracowitością. Do celu zmierzają wytrwale, nie przebierając w środkach. W kontaktach międzyludzkich bywają na ogół pogodni i weseli - doskonale rozbawią każde towarzystwo. Ten pozytywny wizerunek psuje ich snobizm i nieszczerość. Po bliższym poznaniu stają się z tego powodu mało wiarygodni. Także skłonności do ryzyka czynią ich mało odpowiedzialnymi i poważnymi.

 

5 września

Osoby urodzone 5 września są zdyscyplinowane i solidne. Już od najmłodszych latach chętnie uczą się odpowiedzialności, dzięki której w przyszłości stają się wartościowymi ludźmi, będącymi nieraz wręcz autorytetem dla innych. To również osoby bardzo towarzyskie i sympatyczne, lubiane i dobrze odbierane przez znajomych oraz najbliższe otoczenie. Potrafią być przy tym dowcipne, wygadane i szczere. Czasem jednak mówią zdecydowanie za dużo, a ciężko jest im „trzymać język za zębami”. Kiedy już zdarzy im się powiedzieć komuś coś przykrego, potrafią szczerze tego żałować i czuć się winne. Urodzeni 5 września są niezwykle czułymi i delikatnymi osobami. Marzy im się wielka miłość, która będzie trwać do końca ich dni, a może świata. Bardzo mocno pragną znaleźć idealnego partnera, który spełni wszelkie ich oczekiwania. Budowanie szczęśliwej rodziny to jeden z głównych celów i priorytetów osób urodzonych 5 września. To właśnie pełna rodzina potrafi im dać najwięcej szczęścia i radości. Dla jej dobra są w stanie poświęcić bardzo wiele.

Posiadają duże zdolności organizacyjne. Są doskonałymi mówcami. Nierzadko ujawniają własne talenty literackie, które przynoszą im uznanie otoczenia. Natura ich jest na wskroś romantyczna. Żyją ideałami, które wyznaczają im kierunek i styl życia. Cechuje ich wewnętrzna harmonia i opanowanie. Na drodze do intensywniejszego i efektywniejszego życia stoi ich powolność, drobiazgowość, a także brak wiary we własne siły i możliwości

Share

Komentarze   

 
0 #1 Men-Solution.Pl 2015-06-12 12:38
Post zdecydowanie przykuł moją uwagę.
Pozdrawiam!
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

  1. sklep z odzieżą medyczną
  2. dostępna w naszym sklepie odzież medyczna damska a także profesjonalna sklep internetowy stelo to bogactwo wzorów

Ostatnie komentarze

Partnerzy