22 maj 2019

Jak Go zaciągnąć do ołtarza?

Mamy na to sprawdzone sposoby, które zależą w dużym stopniu od dnia i miesiąca urodzenia Twojego wybranka. Uspokajamy tylko: nie jest to w żadnym wypadku „łapanie na dziecko”! W obecnych czasach nie zdaje to żadnego egzaminu - i całe szczęście!

 

 

Pamiętaj o tym, by nie popełnić największego błędu swojego życia! Nie są to też żadne inne niehonorowe taktyki, gierki czy nielojalne sposoby. Podpowiemy Ci jak namówić Go na ślub, bez  zbędnych próśb, szantaży czy sprzeczek. Pomogą Nam w tym gwiazdy.

Pan RYBA

Oj, tutaj musisz sama przejąć inicjatywę! Rybie „stety” albo niestety powinnaś sama się oświadczyć:) On sam nigdy pierwszy nie odważy się na ten krok! Pocieszeniem może być fakt, że z zaciągnięciem Rybki przed ołtarz nie powinnaś mieć większego problemu.
To mężczyzna, który nie potrafi odmawiać, więc na pewno nie powie: ”Nie”! Wszelkie formalności związane z Waszym ślubem również będziesz musiała załatwić sama.
Ten typ tak ma, że podobają mu się dominujące, przebojowe, niezależne i bardzo samodzielne kobiety. Jeśli do takich nie należysz, mała sugestia czy dobra rada:
lepiej odpuść go sobie, bo prędzej czy później, zamęczysz się!

Warto wiedzieć: Mężczyzna Ryba ma duszę marzyciela, artysty i idealisty. Bywa zmienny, niezdecydowany i kapryśny. Jest obdarzony dobrą intuicją, empatią i twórczą wyobraźnią. Jest nieprzeciętnie wrażliwy i emocjonalny. Potrafi zatracić się w marzeniach, zamknąć w swoim świecie i zupełnie stracić grunt pod nogami. Pod wpływem głębokich, bolesnych przeżyć, łatwo ucieka w świat wyimaginowanych pragnień, narkotyków i alkoholu. To taki troszkę mały chłopiec, którego trzeba prowadzić za rękę przez życie.
Jeśli rola opiekunki Ci odpowiada, oddany pan Ryba jest dla Ciebie. Dużym jego atutem jest chęć poświęcenia się wychowaniu dzieci. Zdecydowanie lepszy ojciec niż partner.

Pan BYK

Jemu musisz wydać się skarbem, którego nie znajdzie nawet za szerokim i głębokim oceanem:) To mężczyzna, który ma silną potrzebę posiadania czegokolwiek- domu, samochodu, dziecka, kobiety itd. Co ciekawe lubi zaradne damy, często aktywne zawodowo i dobrze zarabiające. Chce przy tym być ich pępkiem świata! Chcesz go zdobyć i osaczyć na „zawsze”? Zachwycaj się nim, chwal go, praw mu komplementy, a wtedy chętnie dopisze Cię do swojej długaśnej listy korzyści majątkowych, i nie będzie zbyt długo zwlekał z oświadczynami. Tylko uważaj, to bardzo wybredny i wymagający człowiek, więc droga do ołtarza może być długa i kręta…

Warto wiedzieć: Byk lubi spokój, komfort i wygodę. Jest stały w uczuciach i konsekwentny. Potrafi ciężko pracować, choć nie lubi się przemęczać, gdy widzi, że nie ma to większego sensu. Często troszczy się o innych. Spotykając się z kobietą, długo dyskretnie ją sprawdza i testuje, nim się w pełni zaangażuje. To jego obrona przed ewentualnym zranieniem. Uwaga! Jego materializm, snobizm, zarozumiałość, praktycyzm i chłodna kalkulacja mogą odstraszyć nieraz niejedną wartościową kobietę.

Pan PANNA

Na niego jest całkiem prosty sposób: napomknij mu o korzyściach wynikających z zawarcia związku małżeńskiego. Panna z natury jest wyjątkowo praktyczna, pragmatyczna i nieco oszczędna, więc takie podejście do tematu stanowi dla niej mocny argument:) Ten typ da się przekonać do ożenku, jeśli stwierdzi, że mu się to opłaci:) Wspomnij zatem o oszczędnościach, wynikających z możliwości wspólnego rozliczania podatków czy założenia rodziny, w której dzieci powinny mieć mamę i tatę jako przykładne małżeństwo, a nie konkubinat! To tradycjonalista, zatem szybko przyzna Ci rację i podejmie decyzje w związku z Waszą wspólną przyszłością. Nie bez znaczenia będzie dla niego miła perspektywa regularnych dostaw wypranych i wyprasowanych śnieżnobiałych koszul, pełnej lodówki, wysprzątanego, pachnącego mieszkania i ugotowanego obiadu. Wizja szczęśliwego, poukładanego, a przede wszystkim stabilnego życia jest tym czego w głębi duszy bardzo pragnie. Jeśli jest na takim etapie życia, że posiada już wszystko co chciał zdobyć, a do pełni szczęścia brakuje mu kobiety i pełnej rodziny, a teraz spotkał na swej drodze swój ideał, nie będzie zbyt długo się zastanawiał. Będzie Twój już…od początku Waszej znajomości! Hmm…prawda, że brzmi to bardzo kusząco i obiecująco?

Warto wiedzieć: Panna jest ostrożna, bardzo uprzejma, zrównoważona i zawsze liczy się z uczuciami innych osób. Potrafi jednak walczyć, gdy chodzi o miłość. Bywa nieśmiała, więc potrzebuję czuć pełną akceptację ze strony kobiety- wtedy rusza do boju i staje się pewna siebie. Bywa krytyczna, dość oszczędna w słowach i czynach. Aczkolwiek zawsze można na niej polegać i liczyć na jej wsparcie i wielkie serce. To naprawdę dobry materiał na męża i ojca, bowiem Panna lubi dbać i troszczyć się o własną rodzinę- w szczególności o dzieci.

 

 

Pan LEW

Tego kandydata do ślubnej obrączki weźmiesz na honor. Wystarczy, że ogłosisz wszystkim Waszym znajomym i rodzinie, że obiecał Ci małżeństwo, a już masz to jak w banku, a jego w garści:) Dlaczego? Lew to człowiek honoru i nie wyobraża sobie nie dotrzymać danego słowa! Skoro raz już się zgodził, to nie będzie miał wyjścia, by wykręcić się od poprowadzenia Ciebie do ołtarza. Oczywiście, musisz być przy tym kobietą atrakcyjną, zadbaną, taką którą chętnie pan Lew pochwali się przed innymi. Tylko pamiętaj!
Jest wyjątkowo zazdrosny i zaborczy, więc będzie od Ciebie wymagał wierności i dużego zaangażowania w Wasz związek.

Warto wiedzieć: Lew to mężczyzna zwykle elegancki, modny, zadbany i dumny, niczym lew- król zwierząt. Jest szczery, serdeczny, uprzejmy i posiada godne pozazdroszczenia zdolności organizacyjne. To charyzmatyczny, odważny i przebojowy indywidualista. Kocha luksus, wygodę, wszystko, co z najwyższej półki i na najwyższym poziomie. Jest bardzo hojny, bywa nawet rozrzutny spełniając zachcianki swoje i swoich najbliższych. Jest bardzo towarzyski, lubiany i szarmancki. Uwielbia robić dobre wrażenie-zwłaszcza na kobietach. Upatrzoną przez siebie damę, najchętniej przekupi piękną i drogą biżuterią czy perfumami. Ubóstwia być chwalony, imponować swojej wybrance i być zawsze i wszędzie w centrum uwagi otoczenia. W gronie bliskich lubi się popisywać, grać rolę pozera, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Chętnie pomaga znajomym i rodzinie. Można na niego liczyć w potrzebie. To dobry partner i świetny ojciec.

Pan SKORPION

Skorpionowi wejdź na ambicję! Najlepiej, wypłacz mu się w ramię, że Twoja rodzina uważa, iż nie jest dla Ciebie dość dobrym materiałem na męża. Jego reakcja będzie błyskawiczna- od razu poprosi Cię o rękę- oczywiście na złość innym!
Nie zapomnij też o tym, że droga dla Skorpiona do ołtarza prowadzi przez łóżko.
Ma być namiętnie, seksownie, erotycznie i spontanicznie. Wszelkie przejawy pruderii są niemile widziane i najlepiej pozostawić je za drzwiami sypialni. Jeśli zdasz ten egzamin celująco, z pewnością Ci się oświadczy. Troszkę gorzej tylko z jego wiernością...rzecz jasna po ślubie…:(

Warto wiedzieć: Skorpion to pełen wiary idealista, odważny, nieustępliwy i wnikliwy.
Często targają nim gorące namiętności. Potrafi być bardzo hojny. Ma świetną intuicję i inteligencję emocjonalną. Zna się na kobietach, jak mało który mężczyzna. Potrafi bezbłędnie wyczuć i ocenić ich nastroje, upodobania, gusta oraz głęboko skrywane pragnienia, które chętnie pomoże zrealizować. Jego spojrzenie jest niczym rentgen- prześwietli każdego. Żadne kłamstwo się przed nim nie ukryje. Skorpionie wady: mściwość, pamiętliwość, skłonność do niewierności. Z nim, niestety, często będziesz musiała się obchodzić jak z jajkiem. Czy właśnie tego naprawdę chcesz? Na to pytanie musisz sobie sama odpowiedzieć…


Pan WAGA

Najlepiej będzie przytoczyć mu opinie osób trzecich. Dlaczego? Waga bardzo liczy się z tym, co ludzie powiedzą i jak zareagują! Gdy znajomi stwierdzą, że bylibyście idealnym małżeństwem, wówczas on sam w to uwierzy i zdecyduje się na ten krok. Gorzej będzie, jeśli jego znajomi i przyjaciele nie będą pałać do Ciebie sympatią. W jego przypadku może też zadziałać metoda: ”kto ostatni do ożenku?.” Jeśli wszyscy jego koledzy mają już żony, on sam zechce stać się jednym z nich:) Waga chętnie dąży do założenie rodzinnego gniazdka. Nie ma nic przeciwko, by żona zajmowała się domem i wychowaniem dzieci.
Lubi czuć się głową rodziny, być jedynym żywicielem. Jednak z czasem może zapragnąć oderwania od monotonii i uczynić coś tylko dla siebie. Wtedy zapragnie wdać się w gorący romans. Możesz być jednak pewna, że nie zostawi domu i rodziny dla jakiejś chwilowej miłostki.  

Warto wiedzieć: Waga jest prawa, rozsądna i taktowna. Przyjaciele zawsze mogą na niej bezwzględnie polegać. W życiu nieustannie dąży do równowagi. Ceni sobie dobre maniery, kulturę, takt, obycie i dobre wychowanie. Zrobisz na nim duże wrażenie, jeśli będziesz 100% damą- elegancką, zadbaną, seksowną, miłą, uprzejmą, elokwentną, towarzyską i wykształconą! On sam chętnie wcieli się w rolę pełnego uroku osobistego dżentelmena rodem z romansu. Waga doceni nie tylko Twoją wizualność, ale również intelekt i sukcesy na polu zawodowym, czy naukowym. Ten mężczyzna przywiązuje niemałą wagę do edukacji na wysokim poziomie i godnego pozazdroszczenia, dobrego wychowania. Niestety, to dość wymagający ojciec i partner lubiący wszystkich dokoła pouczać i musztrować.

Pan BARAN, BLIŹNIAK i STRZELEC

Uda Ci się zaobrączkować tych panów, jeśli przedstawisz im małżeństwo jako niesamowitą przygodę, której jeszcze nie przeżyli. Żądni wrażeń i ciekawi świata nie będą się wzbraniać przed małżeństwem. Gorzej, gdy już jako mężowie nie staną na wysokości zadania i okażą się zwykłą pomyłką. Wtedy to Ty sama będziesz miała problem. Z natury to spontaniczne i troszkę nieodpowiedzialne typy, tzw. „wieczni kawalerowie”, którzy nawet jako mężowie i ojcowie mają swój „chłopięcy świat”:) Szybko się zapalają nowym pomysłem i szybko gasną. Wszędzie ich pełno, tylko nie w domu przy rodzinie. Żona musi zazwyczaj liczyć sama na siebie, bo na pewno nie na męża spod któregokolwiek z tych wszędobylskich znaków;) Niestety, z rozwiedzionym Strzelcem, Baranem czy Bliźniakiem nie pójdzie Ci już tak łatwo. Sama będziesz musiała odnaleźć klucz do jego światopoglądu i oczarować w taki sposób, by chciał złożyć wiążącą przysięgę. Zastanów się tylko, czy jest tego wart?!

Warto wiedzieć: Baran to wulkan energii, który lubi rządzić zarówno w domu, jak i w pracy. Jest uparty, bezpośredni, spontaniczny, niecierpliwy i ma słomiany zapał. Bywa skąpy, egoistyczny i egocentryczny. Swoje „Ja” stawia ponad partnerkę i rodzinę. Lubi mieć zawsze rację, nawet gdy jej nie ma. Oczekuje od kobiety pełnej samodzielności życiowej, finansowej i zawodowej. Wizja rozdzielności majątkowej, oddzielnych kont bankowych, oddzielnych łóżek, czy nawet odmiennych pasji realizowanych we własnym gronie, bardzo mu odpowiada. Sam kocha wolność, swobodę i pełną niezależność własnej osoby.
Nie zawsze spełnia się na polu rodziny. Niełatwy partner i często nieobecny w wychowaniu dzieci ojciec.

Bliźniak uwielbia być w centrum uwagi. Jest urodzonym odkrywcą, ma szerokie spektrum zainteresowań i niemałą wiedzę na prawie każdy temat. Na pierwszy rzut oka: przyjacielski, sympatyczny, miły i błyskotliwy w rozmowie. Potrafi, jednak pokazać swoje drugie oblicze, stając się nagle bardzo złośliwy i nieprzyjemny. Jest doskonałym aktorem, dlatego bardzo trudno stwierdzić, kiedy w pełni jest sobą, a kiedy odgrywa jedną ze swoich ról. Kobiece serce zdobywa czarującą rozmową, ciekawymi opowieściami ze swojego życia, czułościami, miłymi niespodziankami i romantycznymi gestami. Kolacja przy świecach w klimatycznym lokalu, bukiet pięknych kwiatów, pocałunki, patrzenie sobie w oczy, trzymanie za ręce, spacer o północy przy świetle księżyca, to styl podrywania każdego zodiakalnego Bliźniaka. Ten mężczyzna potrafi być bardzo szczery i emocjonalny, czym ujmuje niejedną kobietę. Trzeba tylko pamiętać o tym, że to co Bliźniak powie jednego dnia, może być już nieaktualne dnia następnego. Nie daj się zatem nabrać na wielkie „obiecanki-cacanki” i dalekosiężne plany. Być może je zrealizuje, ale niekoniecznie z Tobą…
Fajny ojciec, ale często niełatwy mąż i partner.  

Strzelec jest empatyczny i pełen energii. To urodzony podróżnik. Nieustannie dąży do pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń. Potrafi doceniać piękno otaczającego świata. Chętnie zabierze Cię w daleką podróż, w najdalsze zakątki globu.
Jest optymistyczny, komunikatywny, bezpośredni i otwarty. Ceni sobie wolność słowa, umysłu i działania. W relacjach damsko-męskich bywa zazdrosny, despotyczny i dyrektywny. Sam jednak nie stroni od miłosnych przygód, najchętniej podczas służbowych wojaży. Nie bez powodu zwykło się mawiać, że Strzelec ma w każdym „kątku” po dzieciątku. Przy jego temperamencie i chęci zdobycia co rusz nowej kobiety, która go oczarowała, jest to jak najbardziej możliwe….

 


Pan RAK

Możesz go zwabić wizją dużej, wspaniałej, kochającej się rodziny. Rak to najbardziej rodzinny i tradycjonalistyczny znak ze wszystkich 12. W głębi duszy marzy o stabilizacji- żonie, dzieciach i domku z ogródkiem. Jeśli chcesz go usidlić, gotuj mu domowe obiadki rozpieszczając podniebienie, szepcz na ucho, że urodzisz mu gromadkę dzieci, a wtedy na pewno poprosi Cię o rękę. Tylko uważaj, by nie zagłaskał Cię na śmierć w trakcie egzaltacji własnych uczuć. Dla kobiet samodzielnych, typowych indywidualistek, kochających wolność i niezależność, pan Rak to akurat nie jest najlepszy pomysł na materiał na męża.
Zapytacie dlaczego? Ponieważ on bardzo chętnie zamknąłby Cię w klatce i kochał na ciebie patrzeć:)

Warto wiedzieć: Rak jest bardzo wrażliwy, troskliwy, czuły i ma ogromne serce. Lubi czuć się potrzebny i doceniany. Łatwo się przywiązuje i angażuje emocjonalnie. Bywa  zaborczy i zazdrosny o własną kobietę. Przejawia cechy despotyzmu. Oczekuje, że zarówno żona, jak i dzieci będą się bezwzględnie słuchać wszelkich jego zaleceń i poleceń.
Jeśli nie chcesz mu podpaść, musisz wiele niewygodnych faktów przed nim ukrywać.  
W przeciwnym razie będzie awantura, wielkie dąsy i obrażanie. Rak jest dość oszczędny, więc oczekuje gospodarnej partnerki, która małym kosztem wyczaruje „coś” z niczego.
Nie ma nic przeciwko, by kobieta nie pracowała zawodowo i zaangażowała się na pełen etat w dom, rodzinę i dzieci. Dużym plusem jest to, że zawsze będziesz mogła liczyć na wsparcie emocjonalne z jego strony, słowa otuchy i zrozumienie. Przy nim możesz się wygadać i wypłakać. A to dla każdej kobiety jest bardzo ważne. Jako mąż i ojciec ma nieustanną potrzebę moralizowania i pouczania najbliższych.

Pan KOZIOROŻEC

Wystarczy, że on sam stwierdzi, że jesteś dla niego dobrą partią- godną pozazdroszczenia, czyli: piękną, mądrą, pracowitą, inteligentną, wykształconą, elokwentną i najlepiej pochodzącą z dobrego, zamożnego domu o tradycyjnym wychowaniu. Dla Koziorożca pozycja społeczna jest najważniejsza. Jeśli uzna, że obrączka na palcu podniesie jego status społeczny czy materialny i pomoże w karierze(żonaci szybciej awansują), wtedy bez wahania poprosi Cię o rękę. Chłodna kalkulacja, interesowność, materializm, racjonalizm i praktycyzm, to nieodłączne elementy miłości, którą przeżywa i wyznaje koziorożec. Ten nieco chłodny, konserwatywny typ ma też swoje wady. Jedną z nich, z pewnością, jest trudny charakter i przekonanie, że tylko jego racja ma rację bytu.  

Warto wiedzieć: Koziorożec jest dokładny, rozsądny i zdecydowany. Zawsze wytrwale dąży do ustalonego celu. Jest godny zaufania i odpowiedzialny. Bywa depresyjny, melancholijny i ma skłonności do używek. Ceni wszystko co markowe i solidne. Unika bylejakości. Woli wydać więcej i cieszyć się renomą, niż  za tę samą cenę kupić kilka sezonowych dupereli. Rodzinę zakłada dość późno. Wcześniej musi zdobyć dobre wykształcenie, dobrą posadę, dorobić się własnego mieszkania bądź domu, samochodu, firmy, odłożyć trochę na konto, i wówczas zaczyna rozglądać się za kandydatką na przyszłą małżonkę i matkę swoich przyszłych pociech. Poszukiwanie tej jedynej zaczyna od przeprowadzania wnikliwych castingów, bo szuka ideału. Najlepiej jak panna będzie miała
reputację zakonnicy, dyplom zagranicznej uczelni, dobrze płatną posadę i zasobne konto rodziców, którzy nie poskąpią jej posagu. Właśnie koło takiej kobiety chętnie zakręci się pan Koziorożec, uważając, że małżeństwo to także dobra inwestycja.

Pan WODNIK
To mimo wszystko, najtrudniejszy przypadek do ujarzmienia. Zapytacie dlaczego?
Ponieważ, jest to mężczyzna, który aż zanadto kocha wolność i niezależność. Sam preferuje wolne, niezobowiązujące relacje i rzadko kiedy daje się namówić na urzędowy papierek. Możesz jednak spróbować skusić go na wygodę;) Musisz przy tym wykazać się sporą dyplomacją, taktem i cierpliwością. Wodnik, jak żaden inny znak, nie cierpi narzucania się czy namolności. Powinnaś  sprytnie go przekonać, że małżeństwo to nie koniec świata i że uwolni go ono od trosk życia codziennego. Te argumenty mogą podziałać na jego wyobraźnię, w której widzi siebie mającego więcej czasu dla swojej pracy, licznych pasji, hobby i znajomych:) Wówczas zacznie po malutku dochodzić do pewnych wniosków.
Z pewnością ucieszy go fakt, że nie będzie musiał już nigdy więcej zawracać sobie głowy gotowaniem obiadów, prasowaniem, czy płaceniem rachunków. To wygodnicki typ, który lubi mieć w domu „asystentkę od wszystkiego”;) Jeśli taka rola Ci odpowiada… śmiało walcz o niego! Tylko pamiętaj: Wodnik wszystkim szybko się nudzi, także żoną i monotonnym, poukładanym życiem małżeńskim. Powinnaś być na to zawczasu przygotowana, by w razie czego mieć asa w rękawie.

Warto wiedzieć: Wodnik ma wyjątkowo niezależną naturę, więc niezwykle ceni sobie wolność. Lubi być odpowiedzialny, ale tylko za siebie. Unika wszelkich ograniczeń, zobowiązań, schematów i „kajdan”. To wolny duch. Jest przyjacielski i lubi cieszyć się życiem. „Przyjaźń” to dla niego ważne słowo. Dla przyjaciół zawsze ma czas i chętnie udziela im wsparcia czy pomocy. W głębi duszy jest bardzo wrażliwy, nawet nadwrażliwy. Bywa przewrażliwiony na swoim punkcie - jedno „niewinne” słowo, zdanie potrafi diametralnie zmienić w nim nastawienie do drugiej osoby. Ma tendencje do opacznego rozumienia czyjś intencji, wypowiedzi, co procentuje licznymi nieporozumieniami.
To dość obrażalski i sfochowany typ. Gdy jest mu źle lub coś nie układa się zgodnie z jego „widzimisię”, ucieka- czy to w romanse, pracę, alkohol czy jeszcze w inne uzależnienie.
Niestety, na dłuższą metę jest trudny we współżyciu. Zdecydowanie lepszy ojciec dla swoich dzieci, niż mąż i partner.

 

Autor: Magdalena Gryczke

Źródło: przyjaznywroclaw.pl

 

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy