15 grudzień 2019

Jak Go zaciągnąć do ołtarza?

Mamy na to sprawdzone sposoby, które zależą w dużym stopniu od dnia i miesiąca urodzenia Twojego wybranka. Uspokajamy tylko: nie jest to w żadnym wypadku „łapanie na dziecko”! W obecnych czasach nie zdaje to żadnego egzaminu - i całe szczęście!

 

 

Pamiętaj o tym, by nie popełnić największego błędu swojego życia! Nie są to też żadne inne niehonorowe taktyki, gierki czy nielojalne sposoby. Podpowiemy Ci jak namówić Go na ślub, bez  zbędnych próśb, szantaży czy sprzeczek. Pomogą Nam w tym gwiazdy.

Pan RYBA

Oj, tutaj musisz sama przejąć inicjatywę! Rybie „stety” albo niestety powinnaś sama się oświadczyć:) On sam nigdy pierwszy nie odważy się na ten krok! Pocieszeniem może być fakt, że z zaciągnięciem Rybki przed ołtarz nie powinnaś mieć większego problemu.
To mężczyzna, który nie potrafi odmawiać, więc na pewno nie powie: ”Nie”! Wszelkie formalności związane z Waszym ślubem również będziesz musiała załatwić sama.
Ten typ tak ma, że podobają mu się dominujące, przebojowe, niezależne i bardzo samodzielne kobiety. Jeśli do takich nie należysz, mała sugestia czy dobra rada:
lepiej odpuść go sobie, bo prędzej czy później, zamęczysz się!

Warto wiedzieć: Mężczyzna Ryba ma duszę marzyciela, artysty i idealisty. Bywa zmienny, niezdecydowany i kapryśny. Jest obdarzony dobrą intuicją, empatią i twórczą wyobraźnią. Jest nieprzeciętnie wrażliwy i emocjonalny. Potrafi zatracić się w marzeniach, zamknąć w swoim świecie i zupełnie stracić grunt pod nogami. Pod wpływem głębokich, bolesnych przeżyć, łatwo ucieka w świat wyimaginowanych pragnień, narkotyków i alkoholu. To taki troszkę mały chłopiec, którego trzeba prowadzić za rękę przez życie.
Jeśli rola opiekunki Ci odpowiada, oddany pan Ryba jest dla Ciebie. Dużym jego atutem jest chęć poświęcenia się wychowaniu dzieci. Zdecydowanie lepszy ojciec niż partner.

Pan BYK

Jemu musisz wydać się skarbem, którego nie znajdzie nawet za szerokim i głębokim oceanem:) To mężczyzna, który ma silną potrzebę posiadania czegokolwiek- domu, samochodu, dziecka, kobiety itd. Co ciekawe lubi zaradne damy, często aktywne zawodowo i dobrze zarabiające. Chce przy tym być ich pępkiem świata! Chcesz go zdobyć i osaczyć na „zawsze”? Zachwycaj się nim, chwal go, praw mu komplementy, a wtedy chętnie dopisze Cię do swojej długaśnej listy korzyści majątkowych, i nie będzie zbyt długo zwlekał z oświadczynami. Tylko uważaj, to bardzo wybredny i wymagający człowiek, więc droga do ołtarza może być długa i kręta…

Warto wiedzieć: Byk lubi spokój, komfort i wygodę. Jest stały w uczuciach i konsekwentny. Potrafi ciężko pracować, choć nie lubi się przemęczać, gdy widzi, że nie ma to większego sensu. Często troszczy się o innych. Spotykając się z kobietą, długo dyskretnie ją sprawdza i testuje, nim się w pełni zaangażuje. To jego obrona przed ewentualnym zranieniem. Uwaga! Jego materializm, snobizm, zarozumiałość, praktycyzm i chłodna kalkulacja mogą odstraszyć nieraz niejedną wartościową kobietę.

Pan PANNA

Na niego jest całkiem prosty sposób: napomknij mu o korzyściach wynikających z zawarcia związku małżeńskiego. Panna z natury jest wyjątkowo praktyczna, pragmatyczna i nieco oszczędna, więc takie podejście do tematu stanowi dla niej mocny argument:) Ten typ da się przekonać do ożenku, jeśli stwierdzi, że mu się to opłaci:) Wspomnij zatem o oszczędnościach, wynikających z możliwości wspólnego rozliczania podatków czy założenia rodziny, w której dzieci powinny mieć mamę i tatę jako przykładne małżeństwo, a nie konkubinat! To tradycjonalista, zatem szybko przyzna Ci rację i podejmie decyzje w związku z Waszą wspólną przyszłością. Nie bez znaczenia będzie dla niego miła perspektywa regularnych dostaw wypranych i wyprasowanych śnieżnobiałych koszul, pełnej lodówki, wysprzątanego, pachnącego mieszkania i ugotowanego obiadu. Wizja szczęśliwego, poukładanego, a przede wszystkim stabilnego życia jest tym czego w głębi duszy bardzo pragnie. Jeśli jest na takim etapie życia, że posiada już wszystko co chciał zdobyć, a do pełni szczęścia brakuje mu kobiety i pełnej rodziny, a teraz spotkał na swej drodze swój ideał, nie będzie zbyt długo się zastanawiał. Będzie Twój już…od początku Waszej znajomości! Hmm…prawda, że brzmi to bardzo kusząco i obiecująco?

Warto wiedzieć: Panna jest ostrożna, bardzo uprzejma, zrównoważona i zawsze liczy się z uczuciami innych osób. Potrafi jednak walczyć, gdy chodzi o miłość. Bywa nieśmiała, więc potrzebuję czuć pełną akceptację ze strony kobiety- wtedy rusza do boju i staje się pewna siebie. Bywa krytyczna, dość oszczędna w słowach i czynach. Aczkolwiek zawsze można na niej polegać i liczyć na jej wsparcie i wielkie serce. To naprawdę dobry materiał na męża i ojca, bowiem Panna lubi dbać i troszczyć się o własną rodzinę- w szczególności o dzieci.

 

 

Pan LEW

Tego kandydata do ślubnej obrączki weźmiesz na honor. Wystarczy, że ogłosisz wszystkim Waszym znajomym i rodzinie, że obiecał Ci małżeństwo, a już masz to jak w banku, a jego w garści:) Dlaczego? Lew to człowiek honoru i nie wyobraża sobie nie dotrzymać danego słowa! Skoro raz już się zgodził, to nie będzie miał wyjścia, by wykręcić się od poprowadzenia Ciebie do ołtarza. Oczywiście, musisz być przy tym kobietą atrakcyjną, zadbaną, taką którą chętnie pan Lew pochwali się przed innymi. Tylko pamiętaj!
Jest wyjątkowo zazdrosny i zaborczy, więc będzie od Ciebie wymagał wierności i dużego zaangażowania w Wasz związek.

Warto wiedzieć: Lew to mężczyzna zwykle elegancki, modny, zadbany i dumny, niczym lew- król zwierząt. Jest szczery, serdeczny, uprzejmy i posiada godne pozazdroszczenia zdolności organizacyjne. To charyzmatyczny, odważny i przebojowy indywidualista. Kocha luksus, wygodę, wszystko, co z najwyższej półki i na najwyższym poziomie. Jest bardzo hojny, bywa nawet rozrzutny spełniając zachcianki swoje i swoich najbliższych. Jest bardzo towarzyski, lubiany i szarmancki. Uwielbia robić dobre wrażenie-zwłaszcza na kobietach. Upatrzoną przez siebie damę, najchętniej przekupi piękną i drogą biżuterią czy perfumami. Ubóstwia być chwalony, imponować swojej wybrance i być zawsze i wszędzie w centrum uwagi otoczenia. W gronie bliskich lubi się popisywać, grać rolę pozera, co nie zawsze wychodzi mu na dobre. Chętnie pomaga znajomym i rodzinie. Można na niego liczyć w potrzebie. To dobry partner i świetny ojciec.

Pan SKORPION

Skorpionowi wejdź na ambicję! Najlepiej, wypłacz mu się w ramię, że Twoja rodzina uważa, iż nie jest dla Ciebie dość dobrym materiałem na męża. Jego reakcja będzie błyskawiczna- od razu poprosi Cię o rękę- oczywiście na złość innym!
Nie zapomnij też o tym, że droga dla Skorpiona do ołtarza prowadzi przez łóżko.
Ma być namiętnie, seksownie, erotycznie i spontanicznie. Wszelkie przejawy pruderii są niemile widziane i najlepiej pozostawić je za drzwiami sypialni. Jeśli zdasz ten egzamin celująco, z pewnością Ci się oświadczy. Troszkę gorzej tylko z jego wiernością...rzecz jasna po ślubie…:(

Warto wiedzieć: Skorpion to pełen wiary idealista, odważny, nieustępliwy i wnikliwy.
Często targają nim gorące namiętności. Potrafi być bardzo hojny. Ma świetną intuicję i inteligencję emocjonalną. Zna się na kobietach, jak mało który mężczyzna. Potrafi bezbłędnie wyczuć i ocenić ich nastroje, upodobania, gusta oraz głęboko skrywane pragnienia, które chętnie pomoże zrealizować. Jego spojrzenie jest niczym rentgen- prześwietli każdego. Żadne kłamstwo się przed nim nie ukryje. Skorpionie wady: mściwość, pamiętliwość, skłonność do niewierności. Z nim, niestety, często będziesz musiała się obchodzić jak z jajkiem. Czy właśnie tego naprawdę chcesz? Na to pytanie musisz sobie sama odpowiedzieć…

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy