20 sierpień 2019

Urodzeni w kwietniu

29 kwietnia

Osoba urodzona 29 kwietnia jest bardzo pokojowo i niezwykle życzliwie nastawiona do wszystkich ludzi. Jest to mocno odbierane przez otoczenie, które dzięki temu lgnie do tego człowieka i okazuje mu duże zaufanie w rozmaitych dziedzinach życia, nie tylko społecznego. Mimo to jest on jednak w pewnym sensie indywidualistą, który wierzy w siebie bardzo mocno i jest w pełni świadom swej wartości. Zależy mu na tym, by wywierać pozytywny wpływ na swoje otoczenie i wynosić je na wyższy poziom, głównie pod względem moralnym.

Bardzo chętnie i aktywnie podejmuje się roli prekursora nowych poglądów i wcielania w życie reform. Bardzo mocno leży mu na sercu dobro innych ludzi i robi wszystko, co w jego mocy, by im pomagać. Chętnie angażuje się w ich sprawy czy pośredniczy w jakichś ważnych sprawach, opiekując się słabszymi gdy tylko tego potrzebują. Jednakże nigdy nie czyni tego kosztem swej rodziny, bo to ona jest dla niego najważniejsza. Szczególną opiekuńczość przejawia w stosunku do osób młodszych od siebie, więc kiedy posiada dzieci, otacza je ogromną opieką i troskliwością.
Takie osoby świetnie sobie radzą w roli rodziców i czerpią z tego bardzo wielką satysfakcję.

Mocno troszczy się także nawet o swych dalszych krewnych, co jest dla niego z korzyścią, bo potem odwdzięczają mu się podobną pomocą i wsparciem. Odczuwa przyciąganie także do zwierząt oraz bardzo ceni sobie życie wiejskie i tradycyjny model życia rodzinnego, gdzie jest wiele dzieci i wszyscy są ze sobą mocno związani. Problem owego człowieka leży w nadmiarze jego sił życiowych, który często bywa przyczyną jego problemów, gdyż wydaje mu się, że zasoby jego energii są niespożyte, przez co ma tendencje do nadmiernego forsowania swojego zdrowia. Może to skutkować problemami z wątrobą, sercem i z nerkami. Dlatego człowiek ów powinien zwracać na to baczną uwagę, zwłaszcza późniejszym wieku.

Poza tym jednak raczej nie będzie miał większych problemów zdrowotnych ani żadnych innych i jeśli tylko sam nie będzie działał na swoją szkodę, to może liczyć na szczęśliwe i spełnione życie. Oczywiście zależy to tez od trafności jego życiowych wyborów oraz od ludzi, z jakimi zetknie się na przełomie lat swojego życia, bowiem oni również będą kształtować jego charakter i losy. Na ogół jednak wygląda to dość pozytywnie, bo wrodzony rozsądek tego człowieka i ostrożność, z jaką podchodzi do wszystkich ważniejszych kwestii, obronią go przed poważniejszymi niebezpieczeństwami.

 


30 kwietnia

Człowieka urodzonego 30 kwietnia cechuje bardzo nieprzeciętny intelekt. Objawia się to zazwyczaj we wszystkich dziedzinach jego życia, ale w niektórych szczególnie. Wykazuje on bardzo duże zdolności w dziedzinach nauk ścisłych, a także w dziedzinie prawa. Bez względu na to, co wybierze, może liczyć na wielkie powodzenie w sferze zawodowej. Bardzo szybko przyswaja sobie ponadto wiedzę, jest niesamowicie pojętny i chętny do nauki. Zazwyczaj więc jest wysoko wykształcony, choć częściej uczy się sam aniżeli podejmuje studia czy jakiegoś rodzaju kursy bądź szkolenia.
Ciągle ma głowę pełną pomysłów i nowych projektów, dzięki czemu może doskonale realizować się także w dziedzinach matematycznych. Poza tym jest to człowiek bardzo pewny siebie, co bardzo pomaga mu nie tylko w karierze, ale i w życiu codziennym. Dzięki tej zalecie potrafi umiejętnie bronić swojego zdania i przekonywać innych do swoich poglądów. Jest także bardzo mocno związany ze swoją rodziną, nie tylko tą najbliższą, ale też dalszą i nierzadko nawet mieszka ze swymi dalszymi krewnymi.

Do wad owego człowieka należy na pewno zbytnia pobłażliwość w stosunku do własnej osoby i brak opanowania w dążeniu do zaspokajania swych potrzeb zmysłowych, które są nierzadko bardzo duże. Powoduje to, że jeśli człowiek ten nie osiągnie wysokiego poziomu rozwoju wewnętrznego, skupi się jedynie za zaspokajaniu swych bieżących potrzeb, nie zważając w ogóle na duchową sferę swojego życia. Oczywiście dzięki temu będzie czerpał pewne zadowolenie, ale a pewno nie będzie to prawdziwe szczęście i spełnienie. Jeśli chodzi o niebezpieczeństwa, na jakie osoba ta może być narażona, to przeważnie sama je na siebie ściąga, nierzadko poprzez niewłaściwe lokowanie swoich uczuć i wystawianie się na nadmierne wpływy innych osób.

Dziecko urodzone tego dnia już od najmłodszych lat jego życia należy przyzwyczajać do zachowywania umiaru we wszystkim, co robi, wskazując mu właściwe wzorce do naśladowania zamiast obwarowywania go nakazami i zakazami. Należy też zwracać uwagę na to, by wyplenić w nim objawy bierności i obojętności, motywując je do działania i pomagając mu wypracować silną wolę. Siły życiowe tego człowieka są bardzo duże, a zdrowie mocne. Nie posiada żadnych wrodzonych skłonności do zapadania na jakiekolwiek schorzenia. Jeśli tylko nie naraża swojego organizmu na zbyt forsowne zajęcia i przeżycia, może zachować doskonałe zdrowie do późnej starości. Dotyczy to zwłaszcza osób urodzonych o wschodzie słońca.

 

Źródło: horoskop.sennik.biz

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy