15 grudzień 2019

Urodzeni w lutym

 
Osobami urodzonymi w lutym mogą być zodiakalne wodniki oraz ryby.

 

To już ostatni odcinek naszego dwunastomiesięcznego cyklu o urodzonych w poszczególnych miesiącach. Aby sprawdzić pozostałe części zapraszamy do archiwum.

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby, którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 lutego

Osoby urodzone 1 lutego cechują się prawdomównością i ponadprzeciętnym intelektem. W życiu dość wysoko stawiają sobie poprzeczkę, gdyż posiadają również spore ambicje. Należą do osób zrównoważonych, których obecność potrafi pozytywnie wpłynąć na otoczenie.

Ich charakter jest przeważnie silny i waleczny. Rzadko zmieniają własne zdanie i dość szybko podejmują konkretne decyzje. Ciągle starają się poprawiać warunki swojego bytu. W życiu nie szczędzą sobie ani rozrywki ani przyjemności. Bardzo cenią własną niezależność i wolność dokonywania wyborów. Mają wysokie poczucie godności osobistej. Muszą jednak bacznie uważać na swoją zazdrość, która często komplikuje im życie.

Ciekawi to ludzie, o silnym duchu, obdarzeni znaczną inteligencją i wielką wrażliwością. Są bardzo czuli na punkcie godności osobistej i narodowej. Mają własne poglądy, których potrafią bronić do upadłego. Są również wyczuleni na cudzą krzywdę i chętni do niesienia pomocy. Pomimo silnego charakteru często ogarnia ich wewnętrzny niepokój, gdyż nie są do końca przekonani o słuszności własnych decyzji i poglądów. Niestety bywają przez to znerwicowani.

 

2 lutego

Osoby urodzone 2 lutego szanują wszystko, co posiadają. Wykazują się bardzo dużym szacunkiem wobec ludzi, jak i całego otoczenia. Należą do osób zorganizowanych i odpowiedzialnych. Dysponują zdolnościami przywódczymi, przez co świetnie radzą sobie w zarządzaniu pracą zespołową.

Wywierają duży wpływ na innych. Zazwyczaj mają silną odporność fizyczną, dlatego nie dopadają ich poważniejsze choroby. W relacjach z ludźmi powinni uważać na to, co mówią, gdyż często zdarza im się mówić nieprawdę. Potrafią zadbać o swoją rodzinę, która jest dla nich najważniejsza. Dbają również o swój wygląd i ubiór. W życiu nie brak im aspiracji i pomysłów.

Posiadają skomplikowane, często wewnętrznie przeciwstawne charaktery. Odznaczają się dużą aktywnością, potrafią znakomicie współdziałać z innymi i kierować zespołem ludzi. Są otwarci na wszelkie innowacje i gotowi wprowadzać je w życie. W uczuciach zazwyczaj delikatni i czuli.

Cechuje ich wrażliwość, subtelność i humanitarność. Niestety bywają też próżni i nerwowi, a w przypadku niepowodzeń lub trudnych życiowych sytuacji stają się agresywni.

 

REKLAMA
 

 

3 lutego

Osoby urodzone 3 lutego to prawdziwi indywidualiści. Zazwyczaj liczą w życiu tylko na siebie, nie oglądając się na innych. Często decydują się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, aby w przyszłości móc zarabiać na życie wyłącznie z własnej pracy.

Dysponują rozwiniętą intuicją, która pomaga im podejmować trafne i odpowiedzialne decyzje. W towarzystwie ludzi uwielbiają wymieniać poglądy i spostrzeżenia. Umieją dobrze zrozumieć ich potrzeby i pomóc w razie takiej konieczności. Czasami jednak mogą wydawać się nieco dziwni i ekscentryczni. Mogą mieć również trudności w doborze życiowych celów, jednak są one wyłącznie przejściowe.

Jeżeli coś rozprasza ich uwagę, to kompletnie nie są w stanie skupić się na czymkolwiek. Z tego względu koniecznie muszą mieć idealne warunki do pracy.

Uśmiechają się do całego świata. Są wszechstronnie uzdolnieni, lecz bez mozolnej pracy nad sobą nie wykształcą w sobie żadnego konkretnego zainteresowania.Dzięki intuicji umieją dokonywać właściwych wyborów. Są wyrozumiali i tolerancyjni dla słabostek , bądź ułomności innych.W miłości i przyjaźni bywają wierni.

Współżycie z nimi jest trudne, ponieważ ich zachowania często bywają dziwne.Wrodzony brak taktu i talentów dyplomatycznych powoduje, że potrafią nieświadomie zrażać do siebie nie tylko otoczenie, ale i najbliższych. Dochodzi jeszcze do tego postępujące z wiekiem roztargnienie.

 

4 lutego

Osoby urodzone 4 lutego są wyjątkowo żywe i energiczne. Charakteryzują się nieprzeciętną przedsiębiorczością i zorganizowaniem. Doskonale znają się na ludziach, przez co trafnie wyczuwają ich emocje.

Mają również wrażliwą duszę, którą łatwo można skrzywdzić. Uwielbiają sztukę, a w szczególności ubóstwiają muzykę. Wykazują się również zdolnościami artystycznymi. Zwykle nie czują presji, przez co powoli i małymi krokami dążą do realizacji własnych celów. Zdarza im się decydować na ryzykowne posunięcia i decyzje. Bywają bardzo uprzejmi i lojalni w stosunku do innych. Powinni bacznie uważać na sytuacje stresujące, ponieważ preferują umiarkowany tryb życia.

Są pożądanymi współpracownikami. Szybko przyswajają sobie wiedzę. Ich przedsiębiorczość, refleks i zmysł do interesu są czasami zadziwiające. Są w stanie bardzo szybko ocenić sytuację i wyciągnąć właściwe wnioski.

W kontaktach międzyludzkich odznaczają się obiektywnym spojrzeniem na ludzi i ich sprawy. Duży wdzięk osobisty przysparza im niemało przyjaciół - szczególnie płci odmiennej. W gronie rodzinnym wykazują zbytnią nerwowość, a w stosunku do obcych - nieufność.

 

5 lutego

Osoby, które przyszły na świat 5 lutego posiadają łagodny i miły charakter. Wiedzą też jak się właściwie zachowywać w towarzystwie. Często są uprzejmi i życzliwi. Rzadko zdarza im się przeżywać jakiekolwiek problemy, gdyż potrafią trzymać nerwy na wodzy. Należą do osób, które wytrwale dążą do realizacji obranych celów. Starają się wywrzeć bardzo silny wpływ na otoczenie.

Pragą być przy tym podziwiane i uznawane. Czasami izolują się od społeczeństwa, przez co mogą sprawiać wrażenie osób skrytych i tajemniczych. Należą do ludzi lubianych, cieszących się sporą ilością prawdziwych przyjaciół. Muszą jednak uważać na skłonności do nadmiernego lenistwa.

Mają bogate życie wewnętrzne. Są ambitni i chcieliby dokonać wielkich rzeczy. Nie brak im w tym wytrwałości, lecz tytanami pracy są tylko w swojej wyobraźni. Bojaźliwość i melancholia utrudnia im wykorzystanie wszystkich swoich możliwości i atutów - a szkoda, bo bystrości umysłu ani stałości poglądów im nie brak. Ich skrytość ogranicza uzyskanie pomocy od innych, gdyż sami przejawiają zazwyczaj tylko dobre chęci bez żadnej inwencji.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy