15 grudzień 2019

Urodzeni w grudniu

 
Osobami urodzonymi w grudniu mogą być zodiakalne strzelce i koziorożce.

 

 Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 grudnia

Osoby urodzone 1 grudnia wykazują się wielką sprawiedliwością i pokojowym usposobieniem. Nie próbują inicjować niesnaski i konfliktów – zwykle każde sprzeczki czy kłótnie próbują w jakiś sposób rozwiązać czy załagodzić.

W swoim życiu wielokrotnie idą na kompromis – w ten sposób cieszą się dość liczną grupą znajomych. Potrafią okazać uznanie w stosunku do społeczeństwa, jak również całego świata. Zdarza im się działać impulsywnie i zbyt gwałtownie – przez co nie zawsze dokonują trafnych wyborów. Wszelkie porażki i kłopoty w ich życiu są jedynie przejściowe – nie muszą zatem wmawiać sobie, że wiecznie prześladuje ich pech. W przyszłości mają szansę na osiągnięcie wielkich sukcesów. To osoby prawe, które zyskują wielkie uznanie w biznesie. Potrafią być dobrymi negocjatorami, jak również pomyślnie dbają o markę i dobre imię firmy, w której pracują. Posiadają nieprzeciętne zdolności umysłowe – doskonale analizują każdą sytuację. W swoich myślach mogą ułożyć gotowy i dokładny scenariusz przyszłych wydarzeń.

To również osoby bardzo wierzące i oddane pewnym ideałom – ufają wręcz wyższej sile, która prowadzi ich przez życie.

Urodzeni w tym dniu mają predyspozycje do nauk ścisłych. Cechuje ich duże poczucie sprawiedliwości oraz obiektywizmu. Umieją docenić piękno, kształt i harmonię. Przestrzegają zasad moralnych i są przeciwni zbytniemu postępowi w tym względzie. Również niechętnie traktują wszelkie nowości. Eksperymentowanie nie jest ich specjalnością. Na co dzień są łagodni i uczuciowi, choć niekiedy zdarza się, że bywają uparci.

 

2 grudnia

Osoby urodzone 2 grudnia posiadają bardzo praktyczne zainteresowania. W swoim życiu zdarza im się często podążać za wiedzą – interesuje ich niemal wszystko. Należą tym samym do osób bardzo dobrze poinformowanych, które bez problemu są w stanie wypowiedzieć się na każdy temat. Swoją wiedzę przedkładają często ponad inne sprawy, dzięki czemu mają szansę na zyskanie wielkiego uznania wśród ludzi, jak również osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie. Wierzą w swoje wielkie ambicje, dlatego wysoko stawiają sobie życiowe cele. Uważają, że podołają nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Często po prostu nie zastanawiają się w niektórych sytuacjach i działają pod wpływem impulsu. Wykazują zdolności organizatorskie, które pozwalają im ogarnąć całe ich otoczenie.

Interesują się sportem i wydarzeniami kulturalnymi - uwielbiają oglądać mecze oraz uczestniczyć w większych imprezach. To również osoby potrafiące się bawić – nieraz stanowią wręcz inspirację dla innych.

Wyróżniają się bystrością umysłu i zdolnościami organizatorskimi. Są ambitni i konsekwentnie dążą do celu. Czasem czynią to w sposób bezwzględny. Pomocna jest im w tym dobra pamięć. Sukcesy wywołują w nich zarozumialstwo. Nie grzeszą męstwem ani odwagą. W stosunku do otoczenia przejawiają dużo osobistego wdzięku.

 

REKLAMA

 

3 grudnia

Osoby urodzone 3 grudnia wykazują chęć dominowania nad innymi. W swoim życiu pragną zająć odpowiednio wysoką pozycję. Zwykle liczą, że niektóre sprawy same się rozwiążą, przez co po prostu wolą czasem przeczekać gorsze momenty. Mimo, że próbują podporządkować sobie innych, to robią to w dość łagodny i subtelny sposób – potrafią dać do zrozumienia, że ich poglądy należą do właściwych. Poświęcają dość sporo czasu nauce w szkole i na studiach – zwykle wyrabiają sobie opinię pilnych i solidnych uczniów.

To również osoby bardzo towarzyskie, które otwarcie podchodzą do każdej osoby. Praktycznie nie mogą narzekać na brak towarzystwa – codziennie mają styczność z ludźmi. Prawie nigdy się nie przepracowują – w ten sposób potrafią znaleźć czas na pracę i odpoczynek. Zwykle nie mają większych powodów do narzekań – ich życie nie jest ani zbyt gwałtowne, ani zbyt nieprzewidywalne. Czasem udaje im się wieść spokojny i beztroski żywot. W miłości muszą się wykazać większym zaangażowaniem, gdyż za bardzo liczą na uśmiech losu – zamiast tego sami powinni się rozejrzeć, czy nie znajduje się w ich pobliżu osoba, która się nimi interesuje.

Chcieliby coś w życiu osiągnąć. Tkwią w nich zdolności kierowania innymi. Potrafią umiejętnie zmierzać do wytyczonego celu. Charakteryzują się stałością poglądów i uczuć. Nie brak im zdolności dyplomatycznych, co pozwala uniknąć im wielu kłopotów. W stosunku do otoczenia przejawiają nadmierną impulsywność, egoizm i skłonność do przesady.

 

4 grudnia

Osoby urodzone 4 grudnia są odważne i mają waleczny charakter. Niełatwo uginają się pod naciskiem innych ludzi. Zazwyczaj wytrwale bronią własnych racji. Często przywiązują wielką wagę do tradycji – w ich życiu pojawiają się pewne nawyki, od których nie są w stanie się uwolnić. Zwykle należą do osób bardzo religijnych i wiernych – trzymają się pewnych zasad, których nie próbują nawet łamać. Nie lubią, kiedy muszą robić wiele rzeczy jednocześnie – to osoby bardzo zorganizowane, zachowujące pewną kolejność w swoim życiu. Czasami mogą odnieść wrażenie, że wszystko toczy się w błyskawicznym tempie. Mają dość aktywny umysł, jednak raczej nie wykorzystują jego potencjału.

W ich życiu pojawia się nieraz pewien niepokój i niezdecydowanie – wtedy muszą zaufać własnej intuicji, która pomoże im znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Unikają w życiu niebezpieczeństwa i sytuacji stresowych niczym ognia. Nie próbują brać na siebie zbyt dużo, gdyż preferują beztroski i lekki tryb życia.

Cechują ich wybitne zdolności umysłowe. Lubią żyć i pracować niezależnie. W jakimkolwiek rygorze czują się upokorzeni. Są bardzo ambitni i wszelkie osiągnięcia mobilizują ich do jeszcze większych wysiłków. Mają duże poczucie piękna, bywają na ogół bardzo uczuciowi i wrażliwi na los innych. W swoim środowisku uchodzą za ludzi dobrych i szlachetnych. Lubią przesadzać, a w momentach niepowodzeń bywają drażliwi lub nawet wybuchowi.

 

5 grudnia

Osoby urodzone 5 grudnia mają predyspozycje do osiągania wysokich celów życiowych. Już od najmłodszych lat wykazują zamiłowanie do pewnych rzeczy, które później przeobrażają się w stałe przyszłościowe nawyki. Okrywają w sobie wielkie talenty w zupełnie przypadkowych sytuacjach. Czasami osoby z ich otoczenia same dostrzegą, że mają wyjątkowe umiejętności i predyspozycje w kierunku konkretnych dziedzin. Zazwyczaj próbują przenieść swój talent w celach komercyjnych – ubóstwiają wręcz komfort i wygodę życia, dlatego ich zdaniem – pieniądze są w stanie zaspokoić ich wszelkie potrzeby materialne. Istnieje również szansa, że w życiu będę mieć styczność z bardzo dużą gotówką, która pojawi się na ich drodze zupełnie przypadkowo. Często ich życie opiera się po prostu na dziwnych sytuacjach, które przychodzą praktycznie znikąd. Intensywnie podążają za zaspokojeniem własnej rozkoszy. Wiedzą jak wykorzystać własne życie, aby czerpać z niego radość i szczęście. Zdarza się, że myślą o jednym, a próbują robić zupełnie, co innego.

Mają szerokie horyzonty myślowe i niezłomny charakter. Dążą do niezależności i niezawisłości. Jeżeli podejmą się czegoś to są w tym działaniu zdecydowani. Wierzą w siebie i swoje możliwości. Najlepiej czują się sami ze sobą. Są mało komunikatywni, skryci i nieufni. Nie obca im jest również pycha i zarozumiałość.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy