15 grudzień 2019

Urodzeni w październiku

Osobami urodzonymi w październiku mogą być zodiakalne wagi, a także skorpiony.

 

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 października

Osoby urodzone 1 października mają wojowniczą naturę. W życiu podejmują często nierówną walkę, którą nieraz udaje im się wygrać. Ich waleczność wywodzi się z dość silnego charakteru oraz zrównoważonej osobowości. To także osoby dość uparte i nieustępliwe – zawsze muszą postawić na swoim, przez co zdarza im się ignorować rady bliskich. Nawet kiedy zaznają porażki wynikającej z ich własnych błędów, to nie mają do siebie większych pretensji, natomiast kiedy błędy wychodzą z porady kogoś innego, wówczas obarczają go żalem za to, co się stało. Urodzeni 1 października zazwyczaj mają zawsze coś do dodania w każdej dyskusji. Wspólne potyczki słowne często mogą się przejawiać znaczną różnicą zdań, którą w ostateczności daje się sprowadzić do kompromisu. Ciężko jest również poznać ich prawdziwe oblicze, prawdziwy charakter, który skrzętnie skrywają przed innymi. W głębi duszy mogą być zupełnie inni, niż ludzie widzą ich na co dzień. W temacie kariery zawodowej, w dużym stopniu zawdzięczają jej powodzenie dzięki swojej wytrwałości i absorbującej pracy. Wierzą we własne możliwości i ambicje, dlatego często cenią się dość wysoko.

Mają wybitne zdolności i rozwiniętą intuicję. Ich życie duchowe jest wyjątkowo bogate. Są wrażliwi i delikatni, jednak w poglądach i działaniu nie brak im odwagi. Obawiają się natomiast rzeczy nowych i nowoczesnych. Niestety są zbyt konserwatywni na różnego rodzaju eksperymenty. Lubią poruszać się po utartych już szlakach. Zbytnią wagę przywiązują do spraw formalnych i ceremonialnych.

 

2 października

Osoby urodzone 2 października to prawdziwi odkrywcy i miłośnicy podróży. Praktycznie każdy wolny czas starają się spędzać poza domem. Preferują aktywny i dynamiczny tryb życia. Czasami brakuje im zahamowania. Uwielbiają dalekie, egzotyczne i ciche miejsca. Nie przepadają za zimnem, za to ubóstwiają okres letni. Często ich praca wymaga od nich częstego przemieszczania się po świecie - czy to w ramach wyjazdów służbowych, delegacji, czy spotkań integracyjnych. To także osoby bardzo dokładne, mające dobre oko do szczegółów. Pasjonuje ich odkrywanie i poznawanie nowych i ciekawych miejsc w świecie. Zazwyczaj posiadają sporą kolekcję pamiątek, które pochodzą z różnych zakątków. Z natury należą do osób odważnych i wytrzymałych, umiejących poradzić sobie w każdych warunkach. To również osoby dość wesołe i optymistycznie nastawione do świata, starające się dostrzegać wszystko, co piękne i subtelne.

Odznaczają się zdolnościami organizacyjnymi i analitycznym umysłem. Szybko dostrzegają istotne dla sprawy aspekty, które próbują wykorzystać w praktyce. Są subtelni i pełni taktu. W uczuciach stali i wierni - stronią nawet od przelotnych miłostek. Współżycie lub współpraca z nimi może być trudna, gdyż potrafią być wybuchowi, zawzięci i uparci.

 

REKLAMA

 

3 października

Osoby urodzone 3 października potrafią być sprawiedliwe i lojalne wobec swoich bliskich, jak również w stosunku do wszystkich ludzi z otoczenia. Często honor ma dla nich najwyższą wartość. Mają w swoim życiu pewne zasady, których starają się trzymać. Zazwyczaj są to ludzie dość religijni i wierzące w siły wyższe. Interesują się zjawiskami paranormalnymi i często próbują podnieść swój poziom rozwoju duchowego. Czują się wyjątkowymi osobami, które mają w życiu wysokie cele do osiągnięcia. Marzy im się udana rodzina, w której zagości miłość, wierność, ciepło i uczciwość. Starają się stworzyć prawdziwe i udane ognisko domowe. Wykazują się również wielką znajomością tradycji i zasad - wyróżniają się przy tym wysoką kulturą osobistą. Mają zamiłowanie do różnych łamigłówek i ćwiczeń wymagających większego wysiłku. Preferują aktywny tryb życia i chętnie uprawiają sport.

To osoby o bardzo miłej powierzchowności i sympatycznym sposobie bycia. Mają wszechstronne uzdolnienia, aczkolwiek rzadko specjalizują się w konkretnym zawodzie. Brak im jest wytrwałości w zdobywaniu kwalifikacji i doskonaleniu się. Cechuje ich zamiłowanie estetyczne i poczucie piękna. Są bardzo uczuciowi i zmysłowi. Na co dzień bywają wyjątkowo uprzejmi i towarzyscy. Szkoda tylko, że zbyt łatwo ulegają wpływom ze strony innych ludzi.

 

4 października

Osoby urodzone 4 października są bardzo wrażliwe na cierpienie innych. Nie mogą przejść obojętnie, kiedy widzą, że ktoś ma poważne problemy. W takich sytuacjach chętnie służą swoją pomocą. Wykazują również wrażliwość na krzywdę zwierząt, dlatego sami chętnie posiadają sporo domowych zwierzaków, jak również angażują się w różnego typu akcje, mające na celu niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym. Z natury są osobami wojowniczymi i stanowczymi. Potrafią okazać skruchę i przeprosić, gdy kogoś zranią lub skrzywdzą. Bywają bardzo wyrozumiali, dlatego dużo bardziej cenią sobie najgorszą prawdę od najsłodszego kłamstwa lub też skrywanej tajemnicy. To także elokwentne i wygadane osoby, które bardzo aktywnie udzielają się w swoim towarzystwie. Spotyka ich wiele przygód i zawirowań, które mogą narobić sporo zamieszania w ich życiu. Zdecydowanie wolą bardziej aktywny styl spędzania czasu, niż przebywanie w ciągłym bezruchu. Swojej rodzinie pragną zapewnić dostatek i dać poczucie bezpieczeństwa.

Cechuje ich inteligencja i szerokie zainteresowania. Mają duże poczucie sprawiedliwości i obiektywizmu. Są przy tym wrażliwi i niezwykle subtelni - zwłaszcza w uczuciach. Brak im jednak wytrwałości, twardości, a nawet pracowitości. Zbyt szybko zmieniają poglądy i za często popadają w pesymizm. Brak sukcesów powoduje u nich nerwowość. Powinni szukać szansy w pracy zespołowej, gdyż w zawodach wolnych, do których mają największe predyspozycje, są za mało obowiązkowi.

 

5 października

Osoby urodzone 5 października mają bardzo duże wymagania wobec siebie. W przyszłości pragną zajmować dość wysoką pozycję społeczną, która przyniesie im wewnętrzną satysfakcję, jak również sprawi, że staną się bardziej szanowani i lubiani. W najmłodszych latach rzadko przejawiają specjalne talenty, jednak w okresie dorosłości, nagle odkrywają w sobie cenne umiejętności. Często swój talent łączą z karierą zawodową, co owocuje prawie zawsze samymi sukcesami. To osoby wręcz pchające się przed publikę, lubiące przemawiać do większego grona osób. Nie boją się nawiązywać kontaktów z ludźmi. Dysponują świetną charyzmą i czarującą osobowością, dzięki którym mogą zaskarbić sobie względy innych osób. W przyszłości często startują w polityce i dziennikarstwie. Rzadko decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej. Zwykle ich praca jest związana ze służbą dla ludzi. Ich natura za to jest o wiele bardziej wojownicza - prawie nigdy się nie poddają. Otwarcie potrafią powiedzieć, co myślą na każdy temat.

Mają duże zdolności artystyczne i krytyczny umysł. Umieją współdziałać z innymi ludźmi, co zazwyczaj przynosi obopólną satysfakcję. W codziennym życiu pomocny jest im zmysł praktyczny. Nie zawsze jednak mogą się ustrzec błędów, co spowodowane jest głównie brakiem umiejętności przewidywania oraz nieostrożnością. Nigdy nie mają pewności siebie w tym, czego się podejmują. Bardzo pomocny jest im dyskretny nadzór i życzliwe doradztwo.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy