15 grudzień 2019

Urodzeni w sierpniu

Osobami urodzonymi w sierpniu mogą być zodiakalne lwy, a także panny.

 

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 sierpnia

Osoby urodzone 1 sierpnia wykazują się wielką troską i zaangażowaniem w życie rodzinne. Często starają się dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić swojej rodzinie dobrobyt. Nieraz to właśnie ona jest dla nich największą motywacją do zmiany pracy. To również osoby dość ambitne i solidne. Starają się dokładnie wykonywać powierzone im obowiązki. Czasem stają się bezwzględne i aroganckie. Przeważnie są to osoby o dość silnej psychice, która potrafi wytrzymać nawet największy życiowy kryzys. Już od najmłodszych lat wykazują zamiłowanie do pewnej dziedziny, którą w przyszłości rozwijają i wiążą ze swoim zawodem. Bardzo lubią przebywać wśród ludzi, wśród których cieszą się dobrą opinią, sympatią i uznaniem. Posiadają nieprzeciętnie wysoką inteligencją, przez co z łatwością potrafią przechytrzyć innych, jak również sami nie pozwalają sobą manipulować.

Mają silny charakter, są wytrzymali i opanowani. Bardzo cenią sobie niezależność i swobodę. Nie bawią się w dyplomatyczne gierki, lecz co myślą to mówią. W swoich intencjach są zawsze szczerzy i uczciwi. Mają wysokie mniemanie o własnej osobie, chociaż nie zawsze wiadomo na czym to przekonanie opierają. Już od najmłodszych lat próbują przewodzić innym. Uważają, że to ich na swój sposób dowartościowuje w oczach innych. Często bywają próżni.

 

2 sierpnia

Osoby urodzone 2 sierpnia wykazują się bardzo dużą przedsiębiorczością. Już w najmłodszych latach uczą się w jaki sposób zarabiać pieniądze. Chęć posiadania większych bogactw zaczyna u nich narastać wraz z wiekiem niczym apetyt w miarę jedzenia. Często kształcą się w zawodach typowo materialnych i finansowych, jak np. ekonomia, księgowość. Kiedy uda im się odnaleźć prawdziwą pasję w życiu, próbują połączyć ją ze swoim zawodem. W przyszłości nie mogą również narzekać na brak pieniędzy, gdyż często w drugiej połowie życia, osiągają satysfakcję materialną. To również osoby dość mądre i przebiegłe. Potrafią zatroszczyć się o dobro własnej rodziny. Czasem nawet mogą dla niej poświęcić bardzo wiele. Najczęściej to właśnie osoby urodzone 2 sierpnia gwarantują oparcie i stabilność finansową swoim najbliższym. Wywierają również bardzo silny wpływ na ludzi, z uwagi na swoją niepowtarzalną charyzmę.

To umysły analityczne o zdolnościach dyplomatycznych i organizacyjnych. W swoich przekonaniach starają się być stali i konsekwentni. Także w uczuciach są stabilni i dotrzymują danego słowa. Postrzegani są jako osoby cechujące się dużą dobrocią. Mają jednak w sobie zakodowaną skłonność do przewodzenia innym oraz zachowań apodyktycznych. Często występuje u nich zmienność nastrojów. We współżyciu zazwyczaj nie są trudni, o ile druga strona zrezygnuje z własnej dominacji.

 

REKLAMA

 

3 sierpnia

Osoby urodzone 3 sierpnia bywają często niezdecydowane w życiowych decyzjach i wyborach. Zdarza im się poświęcać zbyt wiele czasu na rozmyślanie i analizowanie, zanim o czymś zadecydują. Zbyt częste stawianie siebie w sytuacji takich dylematów może przerodzić się u nich nawet w nerwicę, dlatego takie osoby muszą dbać o swoją psychikę. Często podejmują w życiu trafnych, udanych wyborów i decyzji, o ile wcześniej zasięgną rad swoich bliskich. W przyszłości marzy im się udana i szczęśliwa rodzina. To właśnie ona jest dla nich takim jakby motorem do dalszych działań w życiu. Urodzeni 3 sierpnia dość często mogą potrzebować wsparcia i pomocy bliskich osób, toteż nie powinny decydować się na życie w samotności. Z karierą zawodową bywa u nich różnie, ale najczęściej, kiedy wezmą się w garść, potrafią osiągnąć największy sukces. Osoby urodzone 3 sierpnia bywają czasem zbyt bezpośrednie - otwarcie mówią innym, co o nich myślą. W ten sposób mogą narobić sobie więcej szkody niż pożytku, a przyjaciół zamienić we wrogów.

Posiadają wszechstronne zainteresowania. Potrafią współżyć z innymi ludźmi. Ponadto odznaczają się delikatnością uczuć i dużym poczuciem humoru. Przez otoczenie są na ogół lubiani, aczkolwiek nie obca jest im krytyka za rzekomo rozwiązły tryb życia. Lubią używać życia, czerpać z niego pełnymi garściami i korzystać z przyjemności. Niekiedy bywają gwałtowni i niecierpliwi. Jeżeli chcą, to mogą być bardzo cenionymi współpracownikami, a w związkach małżeńskich niemal idealnymi partnerami życiowymi, choć niestety, zdarza się im to nader rzadko.

 

4 sierpnia

Osoby urodzone 4 sierpnia cechują się ogromną chęcią osiągnięcia wielkich sukcesów w życiu. Zazwyczaj sami stawiają sobie wysokie wymagania, które nie przerażają ich. Uważają nawet, że potrafią w życiu osiągnąć niemal wszystko. To także osoby dość zorganizowane, mające wewnętrzną samodyscyplinę. Wykazują się wielką pracowitością, która często owocuje znaczącymi sukcesami w życiu. Zdarza im się jednak przepracować i przemęczyć, gdyż biorą na siebie zbyt dużo obowiązków. Muszą zatem nauczyć się współpracy z ludźmi i w ten sposób troszkę odciążyć siebie. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż przeważnie są to indywidualiści chodzący własnymi drogami. Powinni również mieć na względzie, że zbyt często rządzi nimi ego. Potrafią być także sympatyczni i troskliwi – umieją zrozumieć czyjąś sytuację, problem. W miłości jest natomiast u nich różnie, gdyż zbyt wielkie ambicje zrobienia kariery zawodowej mogą wpłynąć negatywnie na zbudowanie przez nich trwałego i szczęśliwego związku.

Zalet mają tyle, że można by nimi obdzielić wiele osób. Odznaczają się wybitnymi zdolnościami o charakterze uniwersalnym. Bardzo cenią sobie niezależność i swobodę. Nie brak im ani fantazji ani wyobraźni. Są cierpliwi i pracowici. Dużą rolę odgrywa u nich miłość. Do życia bywają nastawieni bojaźliwie, co jest wynikiem ich nadmiernej wrażliwości. W przypadku niepowodzeń zamykają się w sobie.

 

5 sierpnia

Osoby urodzone 5 sierpnia potrafią być nieprzeciętnie wygadane i otwarte na ludzi. Dobrze idzie im nawiązywanie nowych znajomości. Posiadają nieprzeciętną osobowość i charyzmę, dzięki czemu wywierają duży wpływ na osoby ze swojego otoczenia. To również osoby potrafiące wpłynąć na zmianę decyzji innych. Doskonale sprawują się w roli mediatorów i dyplomatów. To głównie istoty dość śmiałe, energiczne i ekstrawertyczne, które wręcz tryskają siłami witalnymi. Swoją karierę zawodową często łączą z chęcią służenia ludziom, dlatego chętnie podejmują się działalności politycznej. Lubią występować przed szeroką publicznością, co daje im ogromną satysfakcję! Nie przepadają natomiast za życiem w odosobnieniu. Często potrafią być również skryci i zamknięci. Nie łatwo jest rozszyfrować ich zamiary. W życiu rodzinnym zazwyczaj cieszą się powodzeniem i szczęściem, jednak nie wszystko przychodzi im łatwo, bez większego wkładu w budowanie trwałego i kochającego związku.

Mają wielkie ambicje życiowe. W dążeniu do celu są wytrwali, a ich przekonania i oceny mają charakter trwały i zdecydowany. Są zdolni do bezinteresownych poświęceń i niesienia pomocy innym. Do przyjaciół, jak i innych ludzi, nastawieni są życzliwie i serdecznie. Lubią być wspaniałomyślni, tolerancyjni i wyrozumiali. Na przeszkodzie do osiągnięcia pełni sukcesów stoi jednak ich zbytni konserwatyzm i mała elastyczność działania. Ponadto bywają dość impulsywni i nieufni.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy