15 grudzień 2019

Urodzeni w lipcu

Osobami urodzonymi w lipcu mogą być zodiakalne raki, a także lwy.

 

Sprawdź jaką jesteś osobowością lub jakimi ludźmi są osoby którymi się otaczasz, których znasz albo z którymi wchodzisz w bliższe relacje. Czasem dzień urodzenia może o nas powiedzieć dużo więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Przekonajcie się sami :)

 

1 lipca

Urodzony 1 lipca jest skromnym, dobrym, pracowitym człowiekiem.

Chociaż jego umysł jest bardzo aktywny, jego ambicje życiowe są niewielkie. Jest to wrażliwy, nieraz niezdecydowany człowiek, lubiący podróże i zmiany, o dość skromnych upodobaniach. Potrafi być wymowny, zaś usposobienie ma dość bojaźliwe. Serce jego wypełnia wrodzona dobroć. Nie jest bynajmniej agresywnym, ba czasami brak mu pewności siebie. Mimo to życie jego obfituje w dobre uczynki. W ten sposób skromny, nie wysuwający się na pierwsze miejsce jest w stanie dokonać wielkich rzeczy. Podobny jest do nisko położonej doliny górskiej, która przynosi obfite urodzaje, gdy otaczające ją dookoła szczyty wyniosłe są bezpłodne. Lubi porządek i akuratność. Z ogromnym zamiłowaniem studiuje prawo, dlatego może być zdolnym prawnikiem lub dobrym detektywem. Jako człowiek praktyczny umie się ustawić w życiu. Jest też pilny i oszczędny. Zdarza się też, że zbyt wielką wagę przywiązuje do pieniędzy i nie szczędzi wysiłków, aby je zdobyć. Jest dość pracowity, ale rezultaty tej pracy nie będą nadzwyczajne. Pomimo tego faktu, dzięki swej cierpliwości i oszczędności, z czasem uda mu się zrealizować największe zamierzenia. Zwłaszcza w drugiej połowie życia szczęście może się do niego uśmiechnąć. Życie jego tak się nieraz układa, że jego najbliżsi nie odnoszą się do niego zbyt życzliwie i wtedy też narażony jest na nieporozumienia z nimi. Urodziny dnia 1 lipca dają tylko niewielkie szanse na uzyskanie sławy. Mimo to człowiek urodzony w tym dniu osiągnie w życiu więcej, aniżeli się tego mógł spodziewać i wskazywałyby mu to jego ambicje - skromne lecz stałe.

 

2 lipca

Rozmach życiowy osoby , która przyszła na świat 2 lipca, może być skrępowany więzami rodzinnymi.

Jest to człowiek o dość mocnym charakterze i silnej osobowości. Posiada dużo siły moralnej, jest stały i nie odstępuje od swych zasad. Można na nim polegać. Na innych wywiera wpływ przyciągający. Mimo to nie jest zbyt towarzyski, a usposobienie jego jest raczej pesymistyczne. Stara się zawsze o to, aby nie podlegać innym, lecz dość rzadko mu się to udaje. Jego dążenia do zapewnienia sobie słuszności i osiągnięcia samodzielności ulegają w życiu znacznym ograniczeniom. Niestety zbyt silne jest jego przywiązanie do najbliższej rodziny i ogniska domowego. Zawęża to nieraz zakres jego zainteresowań, zacieśnia poglądy i krępuje w życiu. Spokojny, zamknięty w sobie, bardzo wrażliwy. Jest to też człowiek dość sympatyczny. Zdecydowaną wadą jego jest zbyt bujna wyobraźnia. Nieraz wyobraża sobie jak inni ludzie się z niego wyśmiewają lub lekceważą go i bierze to sobie do serca. Jest to jednak wyłącznie czyste urojenie, bez jakichkolwiek podstaw. Człowiek urodzony 2 lipca nie lubi rzeczy nowych i niezwykłych. Przywiązany jest do dawnych obyczajów i tradycji, spędzając życie dość konwencjonalne. Nie ma ochoty rzucać się w wir zbyt ryzykownych przygód. Pierwsza połowa jego życia zazwyczaj jest dość bezpłodna. Dopiero w drugiej szczęście zaczyna mu sprzyjać na stałe. Najczęściej robi karierę dopiero po 35-tym roku życia. Dzięki swemu doświadczeniu i prawości charakteru w późniejszym wieku cieszy się uznaniem i powodzeniem. Co ciekawe, jesień jego życia będzie wypełniona dobrobytem. Będzie wówczas zbierał obfite żniwo swej wytrwałości, wysiłków i trudów życiowych. Charakterystyczne jest, że z wiekiem czuje się wewnętrznie ciągle jeszcze młodym. Im starszy się staje, tym bardziej odczuwa radość życia. Dokucza mu jednak jego zbytnia wrażliwość, która potęguje się wraz z wiekiem.  

 

 

3 lipca

Ten, kto przyszedł na świat 3 lipca jest ambitny, pełen nadziei oraz wyróżnia się zdolnościami artystycznymi.

Odznacza się dobrą pamięcią i zdolnością kojarzenia faktów, aczkolwiek jego usposobienie jest nieco chwiejne i zmienne. Mimo to jest dość przedsiębiorczy i gdy tylko może sobie na to pozwolić chętnie podróżuje. Jest to człowiek aktywny, gorliwy, impulsywny. Zazwyczaj posiada jakieś wrodzone zdolności artystyczne. Przy każdej nadarzającej się okazji jest ufny i pełen nadziei. Do pracy samodzielnej nie bardzo się nadaje. Ma on duże ambicje, ale nieraz brak mu odpowiedniego doświadczenia i dyskrecji. Towarzyski, wesoły, lubi młodzież i rozrywki. Wykazuje także skłonności artystyczne. Interesuje się wszystkim co piękne oraz posiada dobry słuch muzyczny. Lubi rybołówstwo i chętnie mieszka nad wodą. Ale jednak w dalszych podróżach morskich, jakie może być zmuszony odbywać, grozi mu niebezpieczeństwo. Dzięki pomyślnym spekulacjom może osiągnąć zyski, a los niejednokrotnie mu dopomaga działaniem tzw. szczęśliwego przypadku. Pragnie osiągnąć uznanie, a nawet sławę, a w dążeniach swych zasadniczych wykazuje wielką zaciętość i stałość , pomimo, że jego charakter jest dość zmienny. Zwłaszcza zaciekle broni interesów swych dzieci i rodziny. Chętnie pragnąłby każdą rzecz czynić wedle własnego uznania, bo nie znosi kontroli ze strony innych. Co mu grozi? W jego poczynaniach nie zawsze mu się wieść będzie, ponieważ napotka nieoczekiwane przeszkody, a w realizacji swych projektów będzie narażony na duże zwłoki w czasie. Organizm jego nie jest zbyt silny i przy większych wysiłkach zawsze narażony jest na znaczne osłabienie. Najwięcej ucierpieć wówczas może jego żołądek i na nim w pierwszej kolejności odbijają się wszelkie zmartwienia, trwogi i stres. Ewentualne choroby jakie mogą go spotkać to: zaburzenia w trawieniu, reumatyzm, obstrukcja i zła cyrkulacja krwi. 


4 lipca

Człowiek, który przyszedł na świat 4 lipca jest z natury ostrożny, przewidujący oraz ma silne poczucie własnej wartości oraz indywidualności.

Zdolny jest do uczuć głębokich, chociaż tego nie okazuje. To bystry, milczący obserwator, który emocjonalnie i empatycznie odbiera wszystko, co dzieje się dokoła niego. Harmonijne otoczenie to pierwszy warunek szczęścia takiego człowieka. Jest to bowiem człowiek niezwykle wrażliwy, odznaczający się swą wytrzymałością i zaciętością, aczkolwiek troszkę bierny w działaniu. Jeśli tylko będzie w stanie przezwyciężyć swą pasywność, może stać się bardzo aktywny na wielu płaszczyznach swego życia. Może wykazać się też sporymi zdolnościami i osiągnąć znaczący sukces zawodowy. To człowiek, który ma smykałkę do interesów, aczkolwiek lubi studia naukowe i okazuje skłonności religijne. Wykazuje też dużą biegłość w pracach ręcznych. Trzymając się zacięcie swych zasad i celów życiowych, potrafi okazywać wielką ostrożność, zdolność przewidywania i oszczędność. Nieraz poprzez taką postawę rodzą się skąpcy. Zacięty, nieprzebaczający, a nawet okrutny. Ma silne poczucie własnej indywidualności, ale nieraz zbyt mało siły, aby ją przejawiać w życiu. Wielka wrażliwość na nastroje łączy się u niego z niezwykłą zmiennością. Skłonny jest też do samotności, podlega napadom melancholii, a jego tendencje bywają destrukcyjne. Trzeba dodać, że na ogół jest to człowiek twardy, dumny i nieustępliwy, nie zwracający uwagi na innych. Do czego powinien dążyć urodzony 4 lipca? Do opanowania swych złych instynktów, które popychają go do okrucieństwa. Jeśli nie będzie potrafił ich opanować, może popaść w poważne tarapaty. Co mu grozi? Że przeciwko niemu może się zorganizować zbiorowa opozycja jego wrogów, na skutek czego jego życie stanie się pasmem udręk, nieszczęść, kłopotów i utrapień. 

 

5 lipca

Urodzony 5 lipca już w młodości wykazuje niezwykle zdolności!

Umysł jego jest przenikliwy, obdarzony nieprzeciętnymi zdolnościami w kierunku wiedzy ścisłej. Ma doskonałą pamięć, a w dziedzinie nauk abstrakcyjnych może się wykazać robiąc karierę. Pilny, gorliwy, pragnie zdobyć jak najwięcej wiedzy, co najsilniej przejawia się w młodości. Bardzo obrotny, wszechstronnie uzdolniony - zbiera wiedzę ze wszystkich źródeł. Już jako dziecko lub nastolatek może poszczycić się zdolnościami naukowymi. Przy tym wszystkim jest to człowiek niezwykle wrażliwy, lubiący marzyć i bujać w obłokach. Chociaż ma w sobie dość dużo egoizmu, można łatwo wywrzeć na niego wpływ, gdyż silna wola i własne zdanie nie są jego mocnymi stronami. W sprawach zawodowych przywiązuje dużą wagę do szczegółów. Ma zdolności do sztuki stosowanej i pracy ręcznej. Oszczędny i wyrachowany, doskonale mógłby się odnaleźć w zawodzie rachmistrza, buchaltera czy kasjera. Może być też doskonałym filologiem i uczonym, a także zdolnym doktorem medycyny. Pomimo swych wszechstronnych zainteresowań, nie jest wielkim zwolennikiem pracy - woli sport i rozrywki. Charakter jego jest zmienny niczym fazy księżyca. Po okresach wesołości i ufności następują periody depresji i przybicia - i tak w kółko, nieraz w dość szybkim tempie. Lubi zbierać antyki i kolekcjonować pamiątki rodzinne. Dzięki swej doskonałej pamięci potrafi przypomnieć sobie wydarzenia o których inni już dawno zapomnieli - z tego względu ma zadatki na dobrego historyka. Jest mocno przywiązany do rodziny, z łatwością może stać się pantoflarzem. To jednak nie uchroni go przed przykrościami ze strony najbliższych.

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy