18 styczeń 2019

W Przyjaznym Domu pomagają rozliczyć PIT

 

Tylko do końca kwietnia mamy czas, aby rozliczyć i złożyć PIT w urzędzie skarbowym. Nie wiesz jak to zrobić? Pomoc w wypełnieniu deklaracji podatkowej oferuje wrocławska Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki.

 

Do ośrodka fundacji przy ul. Okulickiego 2 wystarczy przyjść z kompletem dokumentów. Dzięki fachowej pomocy księgowych, każdy może liczyć na pomoc przy wypełnianiu rozliczenia rocznego. Celem konsultacji jest nie tylko wsparcie w wypełnieniu PIT, lecz też zachęcenie mieszkańców do przekazywania 1 proc. na rzecz organizacji pożytku publicznego. Taką organizacją jest również Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki, która dba o poprawę warunków życia osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

 

 W siedzibie naszego ośrodka mieszczą się dwie placówki dla dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną: Dom Pomocy Społecznej oraz Środowiskowy Dom Samopomocy. Staramy się, by Fundacja była prawdziwym domem dla wszystkich 50 osób objętych opieką. Jest to możliwe m.in. dzięki naszym darczyńcom i przekazywanym 1% podatku od dochodu – tłumaczy Zbigniew Kobyłecki, prezes Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki.

Księgowi ośrodka w ramach akcji „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” pełnią dyżury w każdy poniedziałek i piątek, w godzinach od 9 do 15.

Aby zapewnić zainteresowanym możliwość konsultacji w komfortowych warunkach, przedstawiciele organizacji zachęcają do indywidualnego umawiania się na spotkanie pod numerem telefonu: 71 796 04 60.

Akcja „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” jest realizowana przez Fundację Przyjazny Dom już po raz drugi i potrwa do końca kwietnia.

Szczegóły: www.przyjaznydom.wroclaw.pl

 

przyjaznywroclaw.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy