22 luty 2019

Pomóż w rozwoju swojej miejscowości! (ANKIETA)

Wypełnij ankietę i miej wpływ na swoją okolicę.

 

Jak dojeżdżasz do pracy? Czego najbardziej brakuje ci w miejscu zamieszkania? Gdzie robisz zakupy? Jak spędzasz wolny czas? Czy czujesz się bezpiecznie w swojej gminie? Między innymi takie pytania są zawarte w ankiecie przygotowanej dla mieszkańców całej aglomeracji wrocławskiej.

 

LINK DO ANKIETY - KLIKNIJ

 

Jej wyniki pomogą m.in. w rozwinięciu infrastruktury transportowej, oświatowej, kulturalnej i turystycznej w konkretnych miejscowościach leżących w granicach aglomeracji.

Pracownicy Biura Rozwoju Wrocławia, które koordynuje projekt we wrocławskim magistracie, chcą poznać oczekiwania mieszkańców dotyczące funkcjonowania ich gminy, odpowiedzi przyczynią się też do dalszych działań w tym przedsięwzięciu.

Respondenci mogą w ankiecie wyrazić swoją opinię na temat transportu indywidualnego i zbiorowego, lokalizacji i korzystania z usług publicznych, ochrony środowiska i rekreacji a także niektórych zachowań konsumenckich. Wśród pytań znalazły się również te dotyczące oczekiwań związanych ze swoim miejscem zamieszkania.

Ankieta jest częścią projektu „Studium spójności funkcjonalnej we Wrocławskim Obszarze Funkcjonalnym”, do którego Wrocław przystąpił w ubiegłym roku. W projekcie biorą udział także powiat wrocławski, województwo dolnośląskie oraz gminy Kąty Wrocławskie, Siechnice i Wołów.

Teren Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego został co prawda ograniczony do 28 gmin, ale swoją opinię mogą wyrazić wszyscy mieszkańcy aglomeracji.

 

Autor: Arkadiusz Cichosz 

Źródło: wroclaw.pl

Share

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnie komentarze

Partnerzy